Blog
Wąsy Stalina, łysina Lenina
Mustrum
Mustrum Zawistny hejter i nieudacznik
0 obserwujących 3 notki 42897 odsłon

Moje ostatnie komentarze

zetjot Jeżeli już, to fuckin' liberals (co dla polskich uszu, rzeczywiście może brzmieć 'fucken'). Osobiście wolę pansy-ass liberals, dużo lepiej oddaje realne uwarunkowania tej kasty.
@Grzegorz Gozdawa "bo mieszkałeś w USA przez kilka lat, studiując na którymś z uniwersytetów Ivy League" A Fjordy mu z ręki jadły.
@Partisan gardening To problem, bo oprócz widzenia wszędzie tego problemu, żadnego innego problemu oni nie widzą. Cóż, dla niektórych apokryf napisany przez carską ochranę jest biblią.
@sowiniec Jest proste wytłumaczenie. By zbudować pomnik trzeba było odwrócić dużo kamieni, a jak się odwraca kamienie, to i przeróżne robactwo wypełza. Popełza, nasmrodzi i z powrotem się schowa. Ot, biologiczny imperatyw.
@Dry Imact Ale czy przeciętny facet to jeszcze facet, czy już jedynie pitulek, gdzie nie ma już rozdziału na mężczyzn i kobiety, tylko na pitulki i bezpitulki? A zanik poziomu testosteronu, man-tits i wszechobecne fitoestrogeny są faktami....
@alpejski Ditto w północnej Ameryce. Już oczyma duszy widzę jak ktoś jest 'zabawny' w stosunku do State Troopers lub Provincial Police. Jedni i drudzy słyną z braku poczucia humoru. Prawdziwa historia: moja Matka pracowała w biurze pomocy...
Turcja potrzebowała Rosji w Syrii do zahamowania kurdyjskich zapędów narodowych, i do NICZEGO innego. Broń ma zachodnią, lub swoją. Ropę i gaz z Bliskiego Wschodu. Czarnomorska flota Rosji jest Turcji mocno nie na rękę.


O mnie

Nie jestem rasistą, wszystkich nienawidzę po równo, ale lewactwo równiej.

Ostatnie komentarze

  • Eeee tam. To wynurzenia 46-letniej baby desperacko goniącej za młodością.
  • zetjot Jeżeli już, to fuckin' liberals (co dla polskich uszu, rzeczywiście może brzmieć...
  • @Grzegorz Gozdawa "bo mieszkałeś w USA przez kilka lat, studiując na którymś z...