0 obserwujących
3 notki
798 odsłon
229 odsłon

Mit stanu wojennego ciągle żywy

Wykop Skomentuj7

Obecnie tworzy się na siłę nową wersję historii stanu wojennego w PRL-u. W rzeczy samej stan wojenny był czynem zbrodniczym przeciwko Narodowi Polskiemu, bo zabijano ludzi, a tam gdzie się morduje, tam nie ma nic wartościowego, tylko jest zbrodnia.
Politycy lewicowi gloryfikują stan wojenny.  Być może czynią tak z powodu  lęku przed odpowiedzialnością historyczną i przed Bogiem ( jeśli takowi mają do Niego szacunek ?), albo z powodu zaburzeń psychicznych, np. z braku rozróżnienia między  moralnością a polityką.
Według starej zasady marksistowskiej to każdy czyn mający na celu  dobro i interes polityczny jest czynem moralnym. To jest największy przekręt w etyce w dziejach ludzkości od czasu Wielkiej Rewolucji Francuskiej, poprzez Rewolucję Bolszewicką do czasów  współczesnego onanizowania się rzekomo boską ideą libido, głoszącą zakłamanie, że chłop to baba a rura wydechowa (samochodu ?) to źródło wartości moralnych!

Rzekomo ten zbrodniczy czyn uratował Polskę - to ich teza. Polski nie utorował, tylko Polskę zrujnował i doprowadził do zdradliwej Magdalenki wraz z zagładą polskiej gospodarki, łącznie z wysprzedażą majątku narodowego.

To komuniści uwłaszczyli się na złudzeniu narodu. Stan wojenny i jego zbrodnie, bo takie miały miejsce, przyczynił się do zwycięstwa komunizmu w innym kaftanie czy garniturze.
Dziś triumfuje lewica  wywodząca się z tego okresu i jej potomkowie, a naród gnije!

Komunizm, bolszewizm i z Bolszewi pochodzący tzw.  bękart realnego socjalizmu jest systemem zbrodniczym i nie ma dla niego usprawiedliwienia.
Komunizm to ludobójstwo i zagłada moralna ludzkości a nie sposób na wyzwolenie społeczeństwa!

Nie rozliczono do końca w Polsce stanu wojennego i dlatego tworzy się bezkarne mity, że zbrodnia stanu wojennego uratowała Polaków - co za paradoks i chyba tylko dla idiotów!

.

Postscriptum

Mit= bajka=legenda= nieprawda.

Skoro nieprawda = kłamstwo, tzn. że kłamstwo może mieć coś wspólnego z mitem.

Jednakże nie każde kłamstwo jest mitem, ale wiele mitów jest kłamstwem. Chodziło mi  o to, że fałsz historyczny podnoszony jest do rangi mitu, podobnie jak pewne zjawiska w religii. Z tego powodu nadaje się mu rzekomo ważną rangę.

Pozdrawiam!

JS


image

Lenin wiecznie żywy, radziecki plakat propagandowy (il. z domeny publicznej)


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka