Narodowe mity
The truth is out there
4 obserwujących
15 notek
5446 odsłon
  253   0

Zdrowie trzeba mieć pod kontrolą. Cow-ID.

Dsruptive.com
Dsruptive.com
Stało się!

Szwedzki start-up DSRUPTIVE, produkujący implanty w postaci chipów przechowujących dane o użytkowniku, wchodzi na rynki.

https://dsruptive.com/using-implants-for-storing-covid-vaccine-certificates/

Producent informuje, że chip jest dużo tańszy od skomplikowanej elektroniki. Jest pasywny, bez baterii, wielkości ziarnka ryżu. Jak zapewnia Dsruptive - nie będzie umożliwiał śledzenia jego posiadacza, gdyż taki chip uaktywnia się dopiero w momencie skanowania.

Przetestowany już na naszych pupilach, daje gwarancję nieszkodliwości i negatywnego wpływu na zdrowie użytkownika.

Jak wskazuje producent, taki chip jest koniecznością w dzisiejszych czasach, gdyż przyspiesza proces sprawdzania statusu zdrowia - bez zbędnych formalności. Przyspieszy weryfikację otrzymanych szczepień i wyeliminuje utrudnienia związane z okazywaniem paszportu.

Zyskują, przede wszystkim sami użytkownicy. Takiego chipa nigdy się nie zgubi, ale też nie trzeba pamiętać o dokumentach. Użytkownik ma je zawsze przy sobie.

Dodatkowo, będąc niepewnym osoby siedzącej obok, w kinie, w restauracji czy w szkole - wystarczy wyciągnąć telefon i zeskanować ramię sąsiada. Proste?

Zapowiada się ciekawie.

A Wy? Chcielibyście mieć coś takiego w swoim ciele? A może fajny prezent pod choinkę na kolejne święta? A nie, przepraszam. Zakup nie będzie możliwy bezpośrednio przez konsumentów. Jak podaje producent:

DSruptive nie sprzedaje implantów konsumentom. Możemy to zrobić w przyszłości za pośrednictwem różnych partnerów i dystrybutorów. Śledź nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z aktualizacjami.

Lesław Pol


Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie