Blog
Narymunt
Jarosław Narymunt Rożyński
Jarosław Narymunt Rożyński Jarosław Narymunt Rożyński
6 obserwujących 165 notek 114921 odsłon

Moje ostatnie komentarze

To ciekawe co Pan pisze, ponieważ podobne zapisy znajdują się w ustawach zasadniczych państw skandynawskich i np. Królestwa Niderlandów. Może jednak skusi się Pan na szersze omówienie?
Na jakiej zasadzie ma być "udowodnienie" ? Są w tej chwili dwa zapisy określające kto jest Obywatelem Korony Rzeczypospolitej, oraz w poszczególnych rozdziałach, że Król, Kanclerz, etc. muszą być Obywatelami Korony Rzeczypospolitej....
Oczywiście. Wszystkie teksty niezgodne z linią partii to fake news pisane przez ruskich agentów i troli. Rękę podniesioną na partię trzeba obciąć... Już to słyszeliśmy w przeszłości.
... i jeszcze jedno - skoro to takie proste i oczywiste, to nie można było tego napisać językiem prostym, bez stosowania przypuszczeń i prawdopodobieństw ?
Ale jak nie może powiadomić, skoro mamy domniemanie doręczenia ? :) No i druga kwestia... podatnik wyjechał na wakacje, wraca a tu niespodzianka... już go nie ma w rejestrze. I kto tu manipuluje ?
W punkcie 1 przeczy Pan sobie w tym samym zdaniu. W punkcie 2 dał Pan odpowiedzi na zadane w tym samym zdaniu pytania. W punkcie 3 pomieszał Pan skutki z przyczynami.


O mnie

Ojciec, patriota, przedsiębiorca. Zawodowo od lat związany z informatyką i nowoczesnymi technologiami. Więcej informacji pod adresem : www.prezydent.org.pl

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • To ciekawe co Pan pisze, ponieważ podobne zapisy znajdują się w ustawach zasadniczych państw...
  • Na jakiej zasadzie ma być "udowodnienie" ? Są w tej chwili dwa zapisy określające kto jest...
  • Proszę sprecyzować, jeżeli możliwe to zaproponować poprawione brzmienie.