7 obserwujących
1025 notek
253k odsłony
291 odsłon

Polski komuch śpiewa szwabską piosenkę

Wykop Skomentuj9

Maciej Gdula - poseł lewicy ogłosił całemu światu, że reparacje wojenne pozbawione są sensu. Angela Merkel z radości chyba  umówiła się na kawkę z Eriką Steinbach. Komuch twierdzi, że żadne pieniądze nie są w stanie wyrównać strat, które Polska poniosła z powodu niemieckiego ludobójstwa w czasie II wojny i że dla Niemców zapłacenie nam reparacji byłoby zamknięciem kwestii odpowiedzialności za zbrodnie.

I teraz napiszę coś co wydawało mi się, że nigdy spod palców na mojej klawiaturze nie wyjdzie. Pochwalę bowiem wiceministra Adama Andruszkiewicza. Chłopczyka nie cierpię, bo uważam, iż posada w rządzie to ostatnia rzecz na jaką zasłużył, ale odpowiedział komuchowi w sposób znakomity. A mianowicie powiedział - cytuję: "Ambasada Niemiec nie musi się starać w Polsce, wystarczy, że puści cytaty posłów Sejmu Lewicy i PO, i to będzie stanowisko zgodne z rządem niemieckim. Nikt z nas nie mówi, że mamy wymienić pamięć o mordowanych za pieniądze".

Komuch nie ma pojęcia, że szwabskie mordercze gnidy zostawiły po sobie w Polsce ruiny, których likwidacja i odbudowa podstawowej tkanki materialnej pochłonęła niebotyczne koszty. Komuch  łazi po ulicach i korzysta z budynków Warszawy i innych miast będących w 1945 roku nieskończonym oceanem zgliszcz.

Komuch powinien zmienić obywatelstwo i wyemigrować do Dojczlandu, gdzie najpewniej z radością zamieszkałby w okolicach berlińskiego bunkra Hitlera.


image

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale