7 obserwujących
1019 notek
252k odsłony
320 odsłon

Germańskie nasienie znów poniża Polaków

Wykop Skomentuj25

Szwabska buta i bezczelność wobec Polaków znów dały znać o sobie. Tym razem w Cottbus - posthitlerowskiej mieścinie w pobliżu granicy z naszym krajem. Jest tam hurtownia i market sieci EDEKA, w której zastosowano segregację narodowościową, wprowadzając dla Niemców oddzielne kasy, aby nie musieli stać w jednej kolejce z Polakami. Nasi rodacy, którzy przyjeżdżają tam głównie na weekendowe zakupy, mają inną - jedną jedyną - kasę i zabronione korzystanie z aż trzech niemieckich. Mało tego! Nie wolno im ze szwabskich korzystać nawet jeśli nie ma do nich kolejek.

A wszystko rzekomo dlatego, iż klienci znad Wisły robią bardzo duże zakupy przez co potomkowie Hitlera, których sprawunki są mniejsze, zmuszeni są za długo czekać na powitanie kasjerki. I żeby im życie ułatwić, to zrobiono właśnie kasy wyłącznie dla nacji germańskiej.

Nieraz już z tego powodu dochodziło do scysji. I zdarzyło się, że protestujący polscy klienci usłyszeli od szwabskiej ekspedientki, że "mogą ją pocałować w...".

To skandaliczne upokarzanie Polaków spotkało się z reakcją Ambasady RP w Berlinie. Sieć przeprosiła za ten karygodny przejaw dyskryminacji, tłumacząc, że nie miała złych intencji, a tylko chęć usprawnienia obsługi kupujących. Poza tym napis na kasie brzmi "przeważnie dla polskich klientów".

Przeważnie to germańskie geny są niereformowalne i dlatego nigdy nie należy iść z tymi bydlakami na żadne kompromisy. W Polsce nikomu nie przyszłoby do głowy robienie takich skandalicznych rzeczy wobec żadnej nacji.

Ciekawe tylko - skoro chciano jedynie usprawnić dokonywanie zakupów - dlaczego zamiast segregacji narodowej nie wprowadzono na przykład kasy "do 5 czy 10 produktów" dla wszystkich, prawda?

image

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale