6 obserwujących
1052 notki
260k odsłon
314 odsłon

To dopiero mamuńcia...

Wykop Skomentuj8

Wiadomo,  w szołbizie wszystko jest na sprzedaż. Szczególnie jeśli się obwieszcza światu - ile trzeba miesięcznie wydać na spłatę kredytu i alimenty dla dzieci partnera. Ale takie naiwne niedobitki jak ja dziwią się jeszcze, że nie ma żadnych granic. Nawet w odniesieniu do własnego i to chorego dziecka.

Dowodem Monika Zamachowska nibygwiazda TVP, która już kiedyś wypaplała, iż jej syn  ma swędzące krostki w trudno dostępnych miejscach. Wydawało mi się wtedy, że to taki "wypadek przy pracy". Edukacja społeczeństwa, które rzekomo nie zdaje sobie sprawy, że takie słynne ludzie tyż majom  czasem i kilka chorowitych dziecków.

Ale oto, być może byle tylko zaliczyć kolejny wywiad i znaleźć się na okładce, pani Zamachowska w nowych szczegółach zaczęła opisywać niedostatki zdrowotne własnego, już 18-letniego, syna. Nie bacząc na to, że chłopak, a właściwie już mężczyzna, ma prawo do intymności, do ochrony swojej prywatności, do szacunku dla jego godności, mamuńcia wywaliła na wierzch takie rzeczy jak na przykład: on jest pozbawiony empatii. Nakłapała jęzorkiem dla tygodnika "Wprost" niby to znów w celach oświatowych, robiąc z własnego dziecka manekina na którym ćwiczy się publicznie udzielanie pierwszej pomocy.

Bez oporów obnażyła prywatność własnego dziecka, mówiąc: "W większym stopniu niż przeciętny facet nie jest on w stanie sam się niczego domyślić. Trzeba mu ciągle powtarzać, żeby nie przerywał, jak ktoś mówi, dostrzegał innych, pomagał, po prostu nie żył w próżni. Nie widzi potrzeby narzucania sobie towarzyskich i społecznych konwenansów. Jego samowystarczalność bywa bolesna.  Nie baczy przy tym, czy ktoś inny ma jakieś emocje, potrzeby, czy coś spędza komuś sen z powiek".

Kiedyś ta cudna mamuńcia wyznała:"Nie mogę angażować się w pomoc charytatywną, bo za łatwo się wzruszam". Szkoda, że jej delikatne serduszko nie wzrusza się na myśl o tym, że rozsmarowała własne dziecko na oczach gawiedzi...

image


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości