5 obserwujących
822 notki
209k odsłon
263 odsłony

Brakuje 30 000 lekarzy!

Wykop Skomentuj30

Posłanka pisowska (vide foto wyżej) Józefa Hrynkiewicz powiedziała swego czasu "Niech jadą". To pod adresem lekarzy, którzy w obliczu katastrofy w służbie zdrowia zapowiadali, że wyjadą z Polski jeśli ich sytuacja się nie zmieni.

Jak wiadomo zmieniła się. Na gorsze. W tej chwili brakuje w kraju około 30 tysięcy lekarzy. Ogromna część tych, którzy zostali i pracują to ludzie w wieku bliskim emeryturze. Zamykane są całe oddziały szpitalne z braku pracowników. Na SOR-ach czeka się po kilkanaście godzin na pomoc. Niektórzy nie doczekują i umierają na korytarzach przy rejestracji. Na wizytę u specjalisty czeka się nieraz nawet 3 lata!!!

To jest niczym eksterminacja polskiego narodu. Wyborcza kiełbasiana kasa 500+ zawsze się znajduje. Podobnie jak porażające wielkością kwoty darowane kur(e)skiej telewizji publicznej oraz Kościołowi. O pieniądze na ratowanie życia i zdrowia Polaków trzeba błagać, ale to mało skuteczne, podobnie jak strajki i innego rodzaju protesty. Zatem trwa bezprecedensowy exodus medyków... Poślica Józia pewnie tańczy z radości, że jej posłuchano.

Sejmowe darmozjady jeśli zachorują, podobnie jak ich rodziny, nie muszą się martwić o leczenie. Są obywatelami lepszej kategorii niż szary Kowalski z którego podatków ta zgraja otrzymuje diety.

Hasła PiS-u o radykalnej poprawie realiów w służbie zdrowia, te cudne hasła z czasów kampanii wyborczej, obietnice i zaklęcia, znaczą dziś tyle co pierdnięcie kotki Kaczyńskiego.

Albo więc będzie rewolucja albo zdechniemy wszyscy na ołtarzu "dobrej zmiany".


image

Wykop Skomentuj30
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale