5 obserwujących
820 notek
208k odsłon
219 odsłon

Animela ukarana czyli cud na S24

Wykop Skomentuj18

A jednak! Okazuje się, że wyzywanie kogoś od pedofilów nie jest tolerowane przez administrację S24. Wprawdzie długo trwało zanim podjęto interwencję w tej sprawie, ale wiadomo, że lepiej późno niż wcale. Katoliczka Animela rzuciła we mnie taką niepojęcie ohydną inwektywą  na swoim blogu.
                                                                          image                                     
Zgłosiłem nadużycie, ale nie spotkało się to z żadną reakcją. Napisałem więc uprzejme przypomnienie do Szanownej Derkecji o tej skandalicznej, obrzydliwej sprawie. Również cisza.

 Sytuacja jednak nagle się zmieniła, bo katoliczka Animela za ów manifest miłości do bliźniego została ukarana przez administratora serwisu, który skasował jej cuchnący "popis" .
                                                       image
Nie byłem jednak godzien poinformowania mnie o tym przez Wielmożną Administracyję. I pewnie nadal żyłbym w niesłodkiej niewiedzy, gdyby nie powiadomił mnie o tym jeden z blogerów. No cóż... Salon dawno przestał lśnić salonowym poziomem, więc brak odpowiedzi na moje zgłoszenie przyjmuję jako tutejszy signum temporis. Toteż nie podziękuję. Dostosuję się do tego poziomu.


Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale