4 obserwujących
784 notki
177k odsłon
253 odsłony

Ta studnia nie ma dna...

Wykop Skomentuj19

Mimo natłoku najróżniejszych bzdur, które zalewają nas ze świata polityki i mediów, byłem przekonany, że pewien rodzaj wypróżnień intelektualnych odszedł bezpowrotnie w przeszłość. Mam na myśli takie durnoty jak choćby to, że od onanizmu psują się zęby i wypadają włosy.

Niestety, ciągle można zostać rozłożonym na łopatki przez oświadczenia, które przypominają czasy ciemnoty i głupoty. Jedno z nich wyprodukowała tak zwana działaczka pro-life Kaja Godek. Mówiąc, iż geje chcą adoptować dzieci, aby je gwałcić potwierdziła słowa Stephena Kinga: "Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna".

Pani Kaja jest bowiem przeświadczona, że osoby homoseksualne są bardziej skłonne do przemocy seksualnej w rodzinie wobec dzieci niż heteronormatywne. I przypuszczam, że poniższy cytat wynikający z badań naukowych nie zostanie przez działaczkę przyjęty do wiadomości, nie mówiąc już o jego zaakceptowaniu. Mimo obszernej bibliografii dokumentującej naukową wiarygodność przeprowadzonych badań.

***Około 30% dzieci wykorzystanych seksualnie, została nadużyta przez członka swojej rodziny. Im młodsza ofiara tym większe prawdopodobieństwo, że oprawcą jest członek rodziny. Wśród oprawców dzieci poniżej 6 roku życia, 50% była członkiem rodziny. Członkowie rodziny stanowili 23% tych, którzy nadużywają dzieci w wieku 12-17. Około 60% dzieci wykorzystanych seksualnie, padły ofiarą osób, którym ufały. Osoby homoseksualne NIE SĄ bardziej skłonne do molestowania seksualnego dzieci niż osoby heteroseksualne.*** http://www.d2l.org/wp-content/uploads/2017/01/all_statistics_20150619.pdf

To wszystko nie znaczy, że ja osobiście popieram adopcje tego rodzaju w Polsce. Bo w bardziej cywilizowanych krajach absolutnie tak. Jeśli dwóch ludzi może dać dziecku miłość, opiekę, zabawki, fajne wakacje, dobre wykształcenie etc. - słowem normalne życie w zamian za piekło domów dziecka, to jestem absolutnie za taką opcją. Może za jakiś czas będzie to oczywistością i u nas. Na razie takie dziecko byłoby w Polsce automatycznie wystawione na pogardę, wyzwiska, wytykanie palcami, poniżanie itp.

Dużo więc musi się zmienić, aby takie osoby jak pani Kaja nie kompromitowały cywilizacji.


image

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale