5 obserwujących
822 notki
209k odsłon
229 odsłon

Kwiaty dla Wiesławy

Wykop Skomentuj32

W podzięce te kwiaty. Przemiła i słynna także w kręgach toruńskich blogerka Wiesława czasami umieszcza tu swoje komentarze. Nigdy jednak nie odpowiada na riposty. Trudno, to jej prawo i nie obraża to moich uczuć religijnych.

Jednak moje odwiedziny na blogu Wiesławy zakończyły się banem. Gospodyni napisała notkę o tym strasznym LGBT i tęczowym marszu w Warszawie, pełna zgorszenia niezgłębionego. Odpisałem, że mnie ten marsz nie naraził na obrazę uczuć religijnych, tym bardziej że w domu ojca wiele jest mieszkań dla różnych ludzi, chociaż Rydzyk nie wszystkich tam wpuszcza. Jak to katolik miłujący bliźniego.

Wiesława poprosiła mnie wówczas abym już więcej nie bywał na jej salonach, co z mojej strony spotkało się z inną prośbą: o bana.

No i prośba została spełniona.

Tymczasem katolickie wypróżnienia innych blogowiczów wiszą sobie w komentarzach jak gdyby nigdy nic. A to, że może pedały wyginą, a to, że należy LGBT  zacząć czynnie zwalczać, bo robactwo trzeba tępić itd. itp.

To takie kompatybilne z tym co w jednym z wywiadów powiedział papież Franciszek:  "Jeśli ktoś jest homoseksualistą, to kimże jestem aby go oceniać? Geje nie powinni być marginalizowani i powinni stanowić integralną część społeczeństw, w których żyją".

No, ale wiadomo, że Ojciec Święty nie ma racji i nie rozumie Wiesławopodobnych owieczek, a zresztą na pewno przemawia przez niego szatan.


image

Wykop Skomentuj32
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale