Gorące tematy:

5 obserwujących
923 notki
227k odsłon
232 odsłony

9 dni do cudu

Wykop Skomentuj22

Od jutra przez dziewięć kolejnych dni będę odmawiać nowennę do św. Szarbela w intencji uzdrowienia kolana Jarosława Kaczyńskiego. Ta modlitwa czyni nieustanne cuda i to nie tylko w tak błahych dolegliwościach jak ta, która dręczy prezesa PiS. A ma on jeszcze w tym roku poddać się od dawna odkładanej operacji tegoż kolana.

Nowennę, by zdarzył się cud, trzeba odmawiać przez 9 kolejnych dni, za każdym razem kończąc: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryja i Chwała Ojcu. Zaczynając modlitwę, należy wypowiedzieć intencję, żeby święty Szarbel zaniósł ją do Boga.

A zaniósł już wiele takich przesyłek, sprawiając, że ludzie leżący na marach nagle wracali do całkowitego zdrowia. Inni wychodzili z ciężkich, beznadziejnych chorób jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Wprawdzie w Piśmie stoi jak byk, że tylko jeden jest pośrednik między Bogiem a owieczkami, czyli Jezus Chrystus, ale wierny boży lud wie lepiej i dlatego składa swe prośby najróżniejsze do licznych świętych, nie mówiąc już o samej Maryi, oczywiście.

Takoż fatygowanie św. Szarbela nie jest niczym osobliwym. Tym bardziej że modlitwa do niego tak wiele razy już zdziałała cuda. Ufajmy więc, że uzdrowi też kolano Jarosława Kaczyńskiego.


image

Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale