niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
448 notek
265k odsłon
203 odsłony

Dożywocie dla zakochanego geja który czarnobylu wlał do zupy

Wykop Skomentuj

Pochodzący z Turyngii 49-letni Enrico Radestock został skazany przez sąd w Wiesbaden za dwie próby morderstwa na dożywocie.  

Radestock wtargnął w kwietniu 2019 roku do domku małżeństwa w Rüdesheim i wlał do zupy ekstraktu z czarnobylu - rośliny mocno trującej. 64-letni Hans J. wrócił do domu i powąchał zupę, którą przygotowała jego 63-letnia żona, która w tym czasie miała nockę. Zupę dał psom, te się zatruły, ale zostały uratowane w klinice. Zamontowane kamery wyjaśniły szybko kto był sprawcą. Już przedtem ich auta były obrzucone kamieniami, psom podana trucizna itd.  


Enrico Radestock był zakochany w Hansie J., a gdy ten odrzucił jego awanse, zaczął się mścić. Obaj znali się z klubu tenisowego w którym Enrico był zatrudniony.  

W roku 2000 Enrico Radestock mieszkał w Bawarii w Memmingen. Przez tamtejszy sąd został w 2001 roku skazany za próbę morderstwa na 13 i pół roku więzienia. Chciał otruć arsenem rodziców swojej znajomej, bo chciał się dobrać do jej ojca, co mu się oczywiście nie udało. Po odsiedzeniu 10 lat z kary przeprowadził się do Hesji.   


https://www.bild.de/regional/frankfurt/frankfurt-aktuell/wiesbaden-mordversuch-mit-nudelsuppe-zeigt-ein-video-den-gift-mischer-68522562.bild.htmlen-vergifteter-nudelsuppe-zu-lebenslanger-haft-verurteilt-100.html


image

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale