Blog
+
Nohood
11 obserwujących 161 notek 159833 odsłony
Nohood, 2 stycznia 2017 r.

zamiast się dąsać zróbmy prawdziwie niezależny portal

na dobry początek funduję pierwszy serwer na rok.

koncept taki:

do czasu zebrania 20-stu kompetentnych i gotowych na przyjęcie odpowiedzialności organizacyjnej blogerów dających swoimi dokonaniami i pomysłami podstawę do wiarygodnego sformułowania misji i zasad niezależnego portalu, oraz rejestracji towarzystwa zabezpieczającego interes autorów- jestem gotów podjąć wysiłek inicjujący akcję powstania platformy.

mam pewne doświadczenie w zakładaniu i administrowaniu stronką postawioną na wordpressie mu, który daje ogromne możliwości edycyjne w każdym aspekcie funkcjonowania.

trzy lata temu mięliśmy obiecujący początek alternatywy dla niesprawiedliwie potraktowanych blogerów s24- nie udało się z powodu technicznych ograniczeń.

dziś historia się powtarza.

jesteśmy o 3 lata bardziej doświadczeni, roztropni i postawieni wobec perspektywy nagłego rozproszenia energii twórczej.

mamy się pętać po przypadkowych miejscach?

nie lepiej zbudować od podstaw przystań, wyrosłą z doświadczeń blogerów świadomie poszukujących miejsc sprzyjających swobodnej wymianie obserwacji ?

wolicie kolejny raz czytać, że nasze komentarze rujnują finanse właścicieli s24 i dlatego są zmuszeni do kupczenia naszym czasem i zaangażowaniem z globalną inwigilatornią.

albo wynurzeń o tym, że cenzurę uzasadnia jakaś krypto-zamordystyczna netykieta ?

przecież to żenujące jest.

czy nie?


 

Opublikowano: 02.01.2017 16:29.
Autor: Nohood
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • 18:00 odłączony licznik komentarzy
  • @test czasu 18:33
  • @Autor i ja dziękuję nawigatorko 18:08 : ))

Tematy w dziale