3 obserwujących
101 notek
75k odsłon
1117 odsłon

Chrzest bojowy Kai Godek

Wykop Skomentuj15

Wredny ten redaktor Robert Mazurek z RMF’u, oj wredny. Ośmielił się zadać pytanie, na które pani Kaja Godek nie znała odpowiedzi. Tylko zaraz, przecież to nie zdarzyło się po raz pierwszy. Czyżby kandydatka Konfederacji nie zajrzała na YouTube’a przed przyjęciem zaproszenia?

Do dzisiaj można obejrzeć w serwisie video serię potyczek polityków z Mazurkiem. Jedni wypadli lepiej, inni gorzej. W każdym razie dla żadnego świat się nie zawalił. Nawet dla posłanek Nowoczesnej, które zazwyczaj plotły takie bzdury, że uszy puchły. Ani dla ministra Glińskiego, który dał przykład największej chyba żenady opuszczając studio w takim pośpiechu, że aż zerwał kabelki od mikrofonu. Mimo wszystko wywiady w studiu RMF’u nie mają jeszcze takiej mocy przemeblowania sceny politycznej jak swego czasu debata prezydencka Kwaśniewski-Wałęsa albo znacznie wcześniejsza Kennedy-Nixon.

Pani Godek zamiast retweetować głosy poparcia o tym, jak źle została potraktowana, powinna raczej wyciągnąć wnioski na przyszłość. Skoro redaktor Mazurek zaoferował wytłumaczyć różnicę między Radą Europy a Europejską, to trzeba było podziękować za instruktaż i zaproponować, żeby udzielił dalszych korepetycji. I następnych, i następnych. Pewno by zmienił podejście góra przy trzecim pytaniu, bo przecież szkoda czasu antenowego na douczanie gościa, który ochoczo podejmuje konwencję rozmowy.

Mogła też powiedzieć, że właśnie się doszkala, ale jeszcze nie doszła do literki „r”. Albo że odpuściła tę wiedzę, bo uznała, że nie jest potrzebna do realizacji celów. Ostatecznie przecież jako jedna z niewielu kandydatów do Parlamentu Europejskiego potrafi wskazać swoje konkretne postulaty, a nie tylko żebrać o pomoc w płaceniu alimentów, jak były premier Marcinkiewicz.

No ale w końcu pani Godek nie ukończyła kursu pijarowskiej nawijki za 1,8 miliona złotych jaki podobno mają przejść Rafał Trzaskowski z Pawłem Rabiejem za pieniądze warszawiaków. Nic straconego! Wywiady z Mazurkiem można oglądać na YouTube za darmo, więc materiału do ćwiczeń jest sporo.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka