4 obserwujących
120 notek
104k odsłony
2063 odsłony

Zosia, Bartek i psycholog LGBT

Wykop Skomentuj41

Historia Zosi, która chce być Bartkiem, jest, jak to się mówi, rozwojowa. Jednak już teraz widać, że całą sytuację próbowały wykorzystać środowiska LGBT. I chyba mocno wtopiły.

Najpierw do szerszej opinii publicznej trafił film (*). Już sam tytuł „Wojna z LGBT: Klepacka vs. Bartek. Kto zwycięży?” wyraźnie wskazuje na mocno agresywne działanie. Film jest zrobiony całkiem profesjonalnie, ale mimo to od pierwszej minuty wygląda jak typowo propagandowa produkcja. Niby dlaczego historię dziewczynki, która chce być chłopcem, przepleciono z wypowiedziami Zofii Klepackiej, księży i katolickich psychologów? Czemu to ma służyć, jeśli nie wzburzeniu co mniej lotnych widzów?

Bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Połączenie nauczania katolickiego o grzechu w stosunkach pozamałżeńskich z problemami płciowymi dziecka, to dwie zupełnie różne sprawy. Przy takim podejściu twórców do tematu można się zdziwić, że w filmie zabrakło Jarosława Kaczyńskiego w roli mrocznego pogromcy pięciolatki.

Na filmie jednak się nie skończyło. Internauci przypomnieli bowiem, że miesiąc przed publikacją filmu w portalu o Ursynowie pojawił się apel o pomoc matce Zosi (**). Co najważniejsze w apelu podkreślono, że Zosia ma stwierdzony autyzm.

Pomińmy pozostałe informacje z różnych serwisów o matce Zosi. To mogą być plotki, choć podejrzanie zbyt dobrze pasują i do pani przedstawionej w filmie, i do apelu o pomoc z ursynowskiego portalu. Ważniejsze jest co innego. Otóż w we wspomnianym na początku filmie pojawił się pan psycholog Dominik Haak, członek między innymi Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego profesora Lwa Starowicza. Pan Haak jednoznacznie stwierdził, że Zosia, a właściwie Bartek, ma zaburzenia płciowe i powinna być traktowana jak osoba trans-płciowa.

Nasuwa się w takim razie pytanie: czy pan Haak jest tak fatalnym psychologiem, że nie potrafi rozpoznać u dziecka autyzmu? Czy może świadomie zaangażował się w propagandę LGBT wydając fałszywą diagnozę? W obydwu przypadkach Towarzystwo Seksuologiczne powinno mocno się zastanowić nad wykluczeniem pana Haaka ze swojego grona. Wygląda to bowiem na próbę podbudowania ideologii fałszywą ekspertyzą. Jeżeli prawdą jest, że Zosia ma autyzm, to psychologa Haaka trzeba by z hukiem wywalić z zawodu.

*
https://www.youtube.com/watch?v=KYhIPdx5nb4

**
https://www.haloursynow.pl/artykuly/zosia-pilnie-potrzebuje-pomocy-czy-ursynow-wesprze-5-latke,12391.htm

Wykop Skomentuj41
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo