6 obserwujących
135 notek
120k odsłon
664 odsłony

Kompromitacja "szóstki" Schetyny

Wykop Skomentuj12

Grzegorz Schetyna skompromitował się w radiu Zet brakiem znajomości swojej „szóstki Schetyny”. Polityczni konkurenci powinni czym prędzej opłacić kampanię w Google promującą fałszywy program Platformy Obywatelskiej.

Politycy PO jak nic rzucą się zaraz do sprawdzania, co tam właściwie Grzegorz nawypisywał. Program, wiadomo, jest dobry, żeby wrzucić na witrynę internetową, ale uczyć się go na pamięć - niepoważne. Tym bardziej, że przecież nie idzie się do wyborów realizować jakiś tam program. Po wyborach można i tak zrzucić winę na koalicjanta. „Myśmy chcieli, ale tamci głosowali inaczej”. Poza tym wyborcy PO nie głosują na program, tylko przeciwko Kaczyńskiemu.

W tej sytuacji PiS, jako najpoważniejszy konkurent Schetyny, powinien w trymiga pozakładać strony www z fałszywym programem PO i nabijać liczniki Google’a. Można spokojnie założyć, że spanikowani koledzy przewodniczącego PO przed wejściem na antenę będą szukać aktualnej wersji programu. A znając rozgarnięcie polskich polityków, pewnie nawet nie zweryfikują źródeł informacji, tylko wykują na blachę pierwszy z brzegu wynik z wyszukiwarki.

Można by wykręcić niezły numer, gdyby umieścić w fałszywym programie na przykład postulat programu tysiąc plus na każde dziecko, nawet te jeszcze nienarodzone. Albo jednomandatowych okręgów wyborczych. Byle nie przesadzić. Widok Brejzy czy Budki perorujących o potrzebie wsparcia rodzin i lokalnych mechanizmów demokratycznych byłby niezapomniany.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka