Blog
zero o numerze obozowym 23302
noo
noo budżet mnie utrzymuje.
1 obserwujący 80 notek 48253 odsłony
noo, 8 stycznia 2018 r.

Owsiak zbiera na dzieci, czy dzieci na Owsiaka ?

520 25 0 A A A

I kto dopłaca do tego interesu ? kto zarabia ? I jak to działa ?


W Legnicy najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (14 stycznia) będzie skromniejszy. Dlaczego? Na pewno nie z braku funduszy na ten cel. - Nie ma się co okłamywać. Dziś Finał WOŚP to biznes. Dla muzyków, z których część stawki ma wyższe niż zazwyczaj oraz dla firm dostarczających sprzęt - mówi Grzegorz Szczepaniak, dyrektor Legnickiego Centrum Kultury. - Ale jaki jest sens organizowania koncertów za setki tysięcy złotych, podczas gdy do puszek zbiera się tylko część tej kwoty? - pyta retorycznie. Jednocześnie w LCK podkreślają, że jeśli ktoś ze znanym nazwiskiem, tzw. gwiazda, będzie chciała zagrać w Legnicy podczas finału charytatywnie, to zostanie przyjęta z otwartymi ramionami.

Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/polska-i-swiat/a/gwiazdy-zeruja-na-wosp-nie-zagraja-charytatywnie,12748962/5 stycznia ze Sztabu WOŚP w Głownie otrzymaliśmy oświadczenie, że w związku z odmową wsparcia finansowego XXIV Finału WOŚP przez burmistrza miasta Głowna Grzegorza Janeczka, sztab po raz pierwszy zmuszony został do rezygnacji z organizacji wielkiego finału w Głownie. Pozostanie tylko kwesta, w której będzie uczestniczyło blisko 130 wolontariuszy.


To mnie zastanawia :że w związku z odmową wsparcia finansowego XXIV Finału WOŚP przez burmistrza miasta Głowna Grzegorza Janeczka, sztab po raz pierwszy zmuszony został do rezygnacji z organizacji wielkiego finału w Głownie.

Czy tak było/jest wszędzie ?

Chcemy,nie chcemy a płacimy ?


Opublikowano: 08.01.2018 15:17. Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 15:20.
Autor: noo
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Komuch i pisowiec w jednym,głosujący na Korwina i narodowców ! Wielbiciel PRL w latach 1971-1980 i tow.Gierka !

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Fajne .
  • @Sowiniec On sobie strzela w krok,żeby się pozbyć jaj,do końca !
  • jest trzeci,Czaskowski a to wypowiedzi z forum po jego wypowiedzi na temat delegalizacji ONR ....

Tematy w dziale Społeczeństwo