Eurokołchoz na pewno upadnie !
Praca czyni wolnym,od życia !
11 obserwujących
255 notek
147k odsłon
438 odsłon

Newsa nie ma bo TVN24 nic o tym ?

Wykop Skomentuj14

Prokuratura w Katowicach wszczęła śledztwo dotyczące podrabiania podpisów na wekslach będących poręczeniem kredytu na zakup nieruchomości. Sprawa dotyczyć ma Kamila Durczoka i jego byłej żony, która złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w tej sprawie. Chodzić ma o kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich.

Jak donosi portal TVP Info, który jako pierwszy podał te informacje, sprawa sięga roku 2009. Wówczas znany dziennikarz telewizyjny Kamil Durczok miał złożyć w banku "weksel własny" na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich (ok. 6 mln złotych) jako poręczenie kredytu na zakup nieruchomości. Na dokumencie widnieć miały podpisy Durczoka i jego ówczesnej żony Marianny.

   

Kobieta o sprawie miała dowiedzieć się jednak dopiero teraz – 10 lat później – gdy bank zwrócił się do niej z wezwaniem do wykupu weksla z powodu nieuiszczenia należności przez kredytobiorcę. Z informacji do których dotarł portal TVP Info wynika, że była żona Durczoka kwestionuje autentyczność podpisu, który widnieje na dokumencie. Oświadczyła ponadto, że podpis został podrobiony, a jej nie było przy sporządzeniu tego weksla, ani nigdy go nie widziała. Sprawa trafiła do prokuratury.

https://slask.onet.pl/byla-zona-durczoka-zlozyla-na-niego-doniesienia-do-prokuratury-chodzi-o-sfalszowanie/r56dm5q

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka