Blog
obok literatury
floryda
floryda Nie wycieram swej gęby Polską
7 obserwujących 93 notki 52119 odsłon

Moje ostatnie komentarze

Bez tych fikołków nie byłoby klasy politycznej. Wytrwali zaliczyli już po 8 partii.Ale "fikołki " .łatwo można ukrocić. Trzeba tylko chciejstwa. Jego brak świadczy,że jest to wszystkim na rękę. Naturalnie,oprócz wyborców.
a nie piałem ? Ojciec wypożyczył PiS-owi zdolnego syna, aby IV Międzynarodówka rosła w siłę, a przywódcom PiS-u żyło się coraz lepiej I to jest TO.. Bambusowanie na temat "służby " dawno powinni sobie darować.


O mnie

Pisarz uprawiający prawie wszystkie dyscypliny literatury, od poezji do przekładów z paru języków. Z wykształcenia -filozof i socjolog.Od marca1961 do 30grudnia 2006 członek Warszawskiego Oddziału Związku Literatów Polskich. Biogram ( pod nazwiskiem,które na blogu widnieje przy publikacji materiałów literackich, nie pod nickiem "Floryda " ) - w "Wikipedii " oraz we wszystkich wydaniach słownika L.M. Bartelskiego i w słowniku iblowskim ,a także w angielsko-amerykańskim " Who is who in poetry " .(Profilowe zdjęcie zrobiono na działce 23 maja 2017 r. ,5 dni po jubileuszu 80- lecia . )

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Bez tych fikołków nie byłoby klasy politycznej. Wytrwali zaliczyli już po 8 partii.Ale...
  • JE Gowin też przeniósł się po 10 IV 2010...
  • "Oni kochali Cara " trzech CYSORZY..SYĆKICH