0 obserwujących
94 notki
61k odsłon
151 odsłon

Stanisław Klimek - fan Mrożka i Salvadora Dali

Wykop Skomentuj2

NAPISZ DO KLIMKA !

W związku z fatalnymi wynikami egzaminów maturalnych w Tarnowie w tym roku – patrz: https://plus.gazetakrakowska.pl/magazyn/a/psy-wazniejsze-od-matury,12559034

radny niezależny ze stowarzyszenia OBURZENI, dr Marek Ciesielczyk od dwóch miesięcy usiłuje wprowadzić do porządku obrad Rady Miejskiej punkt – debata oświatowa, co było dotychczas blokowane przez radnych z PiS.

 

W końcu na sesji rady Miejskiej 28 grudnia 2017, radny Stanisław Klimek (na zdjęciu), który jest równocześnie szefem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Tarnowie, zaproponował – co zostało przyjęte przez radnych PiS – by debatę tę przeprowadzić na sesji w grudniu, ale w roku 2018, to jest dopiero za rok (!), gdy już nie będzie tej Rady (wybory samorządowe mają się odbyć w listopadzie).

 

Zatriumfowała hipokryzja – radnym PiS było głupio po raz kolejny zablokować debatę na temat oświaty w Tarnowie, więc przyjęli wniosek i debata odbędzie się dopiero za 12 miesięcy! To i tak dobrze, bo mogli zaproponować np. przyszłe stulecie (sic!).

Napisz do radnego Klimka, co sądzisz o jego pomyśle – na adres:

srk.dt@tlen.pl  lub i.wcislo@umt.tarnow.pl

 

 image

 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka