Ojciec 1500+
Ojcowie, nie drażnijcie dzieci, ale wychowujcie je stosując dyscyplinę i nauczając je tego, co się podoba Panu. Ef 6.4
13 obserwujących
39 notek
93k odsłony
  235   2

Groźby karalne w wykonaniu Brauna to już recydywa

Wczorajsze słowa "Będziesz pan wisiał" wykrzyczane z mównicy sejmowej przez jednego z liderów "Konfederacji" Grzegorza Brauna pod adresem Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego nie są jedynymi groźbami karalnymi skierowanymi przez to indywiduum pod adresem Ministra Zdrowia. 6 maja 2020, czyli ponad rok temu ten sam Grzegorz Braun z tej samej mównicy pod adresem rządu PiS i ówczesnego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego wypowiedział takie oto słowa: 

"Wypuście naród z kwarantanny. Czas najwyższy. Jeśli to teraz uczynicie, być może wykręcicie się jakoś sianem, być może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu, być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy."


No i wypuścili. Zmienili zaangażowanego lekarza (który był nawet wolontariuszem u Matki Teresy w Kalkucie) prof. Łukasza Szumowskiego na urzędnika Adama Niedzielskiego i ten "wypuścił naród z kwarantanny" a dokładniej wstrzymywał się przez dwa miesiące z jej wprowadzeniem. Efekty?

  • O ile na koniec pierwszej fali w czerwcu 2020 mieliśmy 32 zgony powiązane z koronawirusem na milion obywateli - to był jeden z najlepszych wyników w Europie (dla porównania Dania 103, Niemcy 106, Portugalia 148, Szwajcaria 224, Irlandia 345, Holandia 353, Francja 450, Szwecja 481, Włochy 565, Hiszpania 580, Wielka Brytania 611, Belgia 832 zgony na milion obywateli (dane z 14 czerwca 2020), to w na początku listopada mieliśmy 221 zgonów powiązanych z koronawirusem na milion obywateli - "przegoniliśmy" pod tym względem takie kraje jak: Dania 129, Niemcy 141, Austria 166, Ukraina 201 a nawet Rosja 213 (dane z 10 listopada 2020) a dziesięć dni później mieliśmy  360 zgonów powiązanych z koronawirusem na milion obywateli (dane z 22.11.2020), czyli wskaźnik ten w szczytowym momencie urósł o 110 zgonów na milion obywateli w 12 dni (czyli przez 12 dni zmarło trzykrotnie więcej osób niż w ciągu całej pierwszej fali), a w stosunku do wskaźnika z czasów ministra Szumowskiego wzrósł PONAD DZIESIĘCIOKROTNIE! 
  • Łączną liczbę 1000 zgonów powiązanych z COVID-19 przekroczyliśmy na 25 maja (pierwsze potwierdzone zachorowanie mieliśmy 4 marca, pierwszą ofiarę śmiertelną 12 marca), a 2000 zgonów 27 sierpnia, czyli kolejny 1000 po upływie kolejnych trzech miesięcy. Po "wypuszczeniu narodu z kwarantanny" doszliśmy do momentu, w którym na przełomie października i listopada kolejnych 1000 OSÓB (licząc tylko przypadki potwierdzone testami) UMIERAŁO W CIĄGU NIECAŁYCH DWÓCH DNI! 
  • Wiosną 2020 roku, czyli gdy naród był trzymany w kwarantannie mieliśmy mniejszą całkowitą liczbę zgonów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego (kiedy nie było pandemii). Po "wypuszczeniu z kwarantanny" nadumieralność liczona tygodniowo rok do roku w rekordowych tygodniach z końcówki października i listopada przekracza 100% (czyli mamy dwa razy więcej zgonów tygodniowo niż w roku ubiegłym - z powodu pandemii w listopadzie 2020 umiera tygodniowo więcej osób niż umierało tygodniowo w listopadzie 2019 ze wszystkich przyczyn). W miastach i całych regionach z dużym odsetkiem ludzi starszych na tablicach przy kościołach zabrakło miejsca na nekrologi.

image

Tak wyglądały parafie w Piotrkowie Trybunalskim


image

Tak wyglądała parafia św Jadwigi Królowej w moim rodzinnym Tomaszowie Mazowieckiem. Normalnie jest na niej od sześciu do dziewięciu nekrologów. 

Czy Grzegorz Braun posypał głowę popiołem i woła dziś "Szumowski wróć!"? Nie! On atakuje kolejnego ministra zdrowia: 

I w jednym aspekcie muszę się z Braunem zgodzić. Zbrodniarze wojenni to nie tylko ci, którzy strzelają z rewolweru w potylicę, ale także ci, którzy stwarzają okoliczności w których ludzie giną. 

Wszyscy politycy, dziennikarze, artyści, aktywiści i inni działacze którzy w ubiegłym roku sabotowali walkę rządu z pandemią są zbrodniarzami wojennymi!

  • Michał Szczerba, Borys Budka, Małgorzata Kidawa-Błońska, Jan Grabiec, Katarzyna Lubnauer, Krzysztof Brejza i inni politycy PO-KO siejący PANIKĘ i DEZINFORMACJĘ jeszcze przed stwierdzeniem pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce
  • Donald Tusk, Eliza Michalik, Zbigniew Hołdys, Tomasz Lis i inni "komentatorzy" próbujący wykorzystać braki infrastruktury sanepidowskiej, która w pierwszych tygodniach nie mogła sobie pozwolić na testowanie wszystkich chętnych więc ograniczyła się do testowania osób "podejrzanych" (czyli takich, które miały objawy i jednocześnie wróciły z zagranicy lub miały kontakt z gośćmi z zagranicy lub osobami już chorymi) oraz osób kluczowych dla działania systemu (wysyłano na kwarantannę i testowano medyków mających kontakt z chorymi oraz członków rządu którzy mieli kontakt z chorym Ministrem Środowiska Michałem Wosiem) do wzbudzenia ZAZDROŚCI i NIENAWIŚCI wobec polityków PIS w momencie, gdy mieliśmy dokładnie 5 ofiar śmiertelnych koronawirusa - słownie PIĘĆ OFIAR - nie pięć tysięcy, nie pięć na milion obywateli - po prostu pięć ofiar łącznie! 
  • Roman Giertych, Wojciech Czuchnowski i podporządkowani im inni członkowie zorganizowanej grupy przestępczej, która publikując zmanipulowane wypowiedzi OBJĘTE TAJEMNICĄ ADWOKACKĄ zrobiła z klienta Romana Giertycha (który przyszedł skorzystać z porady prawnej znanego z procesów przeciw rządowi adwokata bo sprzedając maseczki ze sfałszowanymi certyfikatami ostro podpadł rządowi) rzekomego "przyjaciela rodziny Łukasza Szumowskiego" wmawiając, że maseczki są potrzebne tylko po to, aby Szumowski i inni członkowie rządu mogli sobie zarobić na pandemii. 
  • Grzegorz Braun i inni politycy Konfederacji podważający wprowadzane obostrzenia, organizujący wraz z Pawłem Tanajno  spędy pierwszych koronasceptyków, antyszczepionkowców, przeciwników sieci 5G i innych płaskoziemców (tzw. "Strajk przedsiębiorców"), namawiali do łamania przepisów i sami publicznie je łamali (organizując zgromadzenia, nie zakładając maseczek w Sejmie itp...). 
  • Rozmaite organizacje lewackie, które atakowały prof. Szumowskiego plakatami takimi jak ten: 

image

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka