Ojciec 1500+
Ojcowie, nie drażnijcie dzieci, ale wychowujcie je stosując dyscyplinę i nauczając je tego, co się podoba Panu. Ef 6.4
21 obserwujących
141 notek
259k odsłon
  561   5

Jerzy Urban kaput! Ale jego bękarty będą zanieczyszczać powietrze przez dekady.

JEŚLI BYŁEM, JESTEM I BĘDĘ PO PRZECIWNEJ STRONIE NIŻ URBAN, TO ZNACZY ŻE BYŁEM, JESTEM I BĘDĘ PO DOBREJ STRONIE. Dziś wreszcie odszedł pewien SYMBOL ZŁA. Ale to ZŁO TRWA.

Dziś wreszcie odszedł pewien SYMBOL ZŁA.

Ale to ZŁO TRWA. 

Otwierając butelkę dobrego wina (trzeba to uczcić... choć nawet śmierci Jaruzelskiego i Kiszczaka nie świętowałem, ale Urban to Urban... a w zasadzie Urbach) będę pamiętał jedno dręczące mnie, przeraźliwe pytanie: jaką PSZYSZŁOŚĆ moim Dzieciom zgotują ci, dla których złośliwy, łysy, wielkouchy troll był i jest "autorytetem", "idolem", a nawet "wychowawcą ich idoli"?

Nie tylko oni. Sam znam takiego starego "byłego solidarnościowca", który dziś nie tylko głosuje na towarzyszy: Belkę (w PZPR od 1973 do jej rozwiązania), Cimoszewicza (w PZPR od 1971 do jej rozwiązania) i Millera (w PZPR od 1969 do jej rozwiązania), a Kaczyńskiego i Obajtka nazywa "towarzyszami" (ciekawe czy aż tak się dał OGŁUPIĆ i PRZENICOWAĆ czy też zagłusza w ten sposób sumienie), a od przyszłości własnych dzieci i wnuków ważniejsze jest dla niego spełnienie jednego najważniejszego marzenia - celi śmierci dla Antoniego Macierewicza.

Strach pomyśleć jak bardzo Urban (przepraszam za mocne słowo) "przecwelił" umysły i serca jak licznych... tych, których "intelektualnie przeleciał" osobiście, tych, którymi "zajęli się" jago "wychowankowie"... i tych którzy nawet się do tego po pijanemu nie przyznają, bo nie są tego świadomi. Dobrze, że wreszcie kopnął w kalendarz, szkoda, że tak późno. Dobrze, że już sam nie będzie szczuł, manipulował, gwałcił intelektualnie i wykręcał sumień na lewa stronę. Szkoda, że zostawił tylu następców, którzy niekiedy nawet jak Tusk, Palikot, Giertych, Kozak - Zagozda etc... przerośli "mistrza". 

Ech... z tych emocji zapomniałbym napisać najważniejszego: 

JEŚLI BYŁEM, JESTEM I BĘDĘ PO PRZECIWNEJ STRONIE NIŻ URBAN, TO ZNACZY ŻE JESTEM PO DOBREJ STRONIE 

NAWET GDYBY CAŁA "EUROPA" (na wzór Bartłomieja Sienkiewicza) POWTARZAŁA, ŻE "PiS JEST ZŁY" I ŻE CI CO NIE LIBERO-LEWICA, TO 'FASZYŚCI" 

Zacząłem od wzmianki o pewnym homo-proboszczu z przestępstwami pedofilskimi na swoim koncie. Skoro piszę o Urbanie, to nie wypada na koniec nie przypomnieć tego, o czym pisałem wielokrotnie - że skandaliczna akcja tuszowania zbrodni pedofilskich księży była reakcją na chorą atmosferę stworzoną przez żądnych krwi "urbanoidów" którzy w każdym przypadku robili z igły widły... więc klechy nie przyznawały się do niczego, aby nie dawać im pożywki. Tak było również w tamtym przypadku, który kosztował życie mojej Przyjaciółki ze studiów. Przeklęte błędne koło!

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale