Blog
Opowiadacz
Opowiadacz
Opowiadacz opowiadacz
1 obserwujący 41 notek 15707 odsłon
Opowiadacz, 13 marca 2018 r.

Najwyższa kasta ponad narodami

761 17 0 A A A

Paragraf 22

Najwyższa kasta ponad narodami.

Agencje donoszą. Że irlandzka sędzia odmówiła ekstradycji do Polski polskiego obywatela ściganego Europejskim Nakazem Aresztowania, podejrzanego o handel narkotykami i udział w zmowie przestępczej. Innymi słowy, członka lokalnej mafii narkotykowej zbiegłego na Zieloną Wyspę, przydybanego i zapuszkowanego przez tamotejszą policję.

Zdaniem irlandzkiego sądu istnieje podejrzenie, że kaczystowski reżim potraktuje niegodnie mafiosa zabłąkanego na przestępczej drodze i, w związku z brakiem w Polsce praworządności potraktuje go po nieludzku i nie po europejsku. Moim zdaniem jest to obawa na wyrost bowiem gdzie jak gdzie ale w Polsce właśnie Sąd Najwyższy uwolnił od winy przestępcę sfilmowanego na okradaniu  staruszki. Ukradł bowiem machinalnie, z roztargnienia i, przecież niewielką kwotę, i całkiem już niedawno drugiego w sztok pijanego ten bowiem także nie zdawał sobie sprawy ze zgubnego wpływu upojenia alkoholowego na sprawność kierowcy pojazdu mechanicznego. Obawy, zatem, irlandzkie, sa na wyrost i wynikają najpewniej z nocnego oglądania telewizji BBC, która to telewizja w wieczornym paśmie zamiast horroru puszcza reportaże z Polski.

Wieść leci przez portale. Jedne się podśmiechują, inne pałają świętym oburzeniem: Irlandzka sędzia sprawę ekstradycji przestępcy stawia przed forum Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, ha.

Tymczasem nie ma ani z czego się śmiać, ani co się oburzać; trzeba działać.

Furda bowiem, wybrane demokratycznie rządy, furda międzynarodowe porozumienia, Rada Europejska i inne takie skoro ster władzy w Europie przejmuje międzynarodówka sędziów, która wiedzę o Europie bierze z DW, BBC i Wikipedii.

Kiedyś nikt nie był bezpieczny kiedy obradował parlament, teraz nikt nie jest bezpieczny od dzisiaj, kiedy się okazało, że widmo krąży po Europie. Widmo niedokształconych sędziów i pełnych złej woli redaktorów.

Najwyższa kasto wszystkich krajów, łącz się na łączach internetu!!  


Opublikowano: 13.03.2018 10:47. Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 18:23.
Autor: Opowiadacz
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jeżeli pan chce leczyć swoje kompleksy poprzez pisanie, to wodolejstwo, mimo wszystko, nie jest...
  • Nie uważacie panowie, że pierwszym do odebrania byłby Stanisław August... i klops.
  • @Siukum Balala   Polska też nie mogła w owym czasie podnieść własnej bandery....

Tematy w dziale Społeczeństwo