Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
36 obserwujących 65 notek 726218 odsłon
W kapeluszu Panama, 6 listopada 2016 r.

Marsz Polaków 11 listopada Rondo Dmowskiego o 14-ej

     Zastanawiam się iść czy nie iść na Marsz Niepodległości 11 listopada o godzinie 14-ej. Dwa lata już nie byłem na marszu i nie planowałem swego uczestnictwa w manifestacji w tym roku. Jednak właśnie przed chwilą kolega do mnie zadzwonił i zapytał: Idziesz na Marsz w tym roku, bo jak wiesz ja nigdy nie byłem i nie mam z kim pójść, a Ty tam byłeś, to co idziemy?

    Musiałem chwilę pomyśleć i powiedziałem o prowokacjach, latającej kostce brukowej zewsząd i o tym, że komuś strasznie zależy na tym aby zniszczyć polskie święto poprzez wszczęcie burd i awantur na manifestacji patriotycznej. To kolega mnie przekonał mówiąc: To chyba warto puść i pokazać, że my Polacy nie boimy się prowokatorów. Tak powiedział.

    To mam pytanie do Szanownych Blogerów i Komentatorów: Kto będzie 11 listopada 2016 roku na rondzie Dmowskiego o godzinie 14-ej ?

    Czy faktycznie w tym roku my Polacy musimy pokazać swą jedność i to, że nie boimy się prowokacji i przede wszystkim to, że jesteśmy dumnym narodem. Chyba tak i trzeba chyba pójść na Marsz Niepodległości, aby spotkać dumnych Polaków.     

 

Marsz Polaków 11 listopada Rondo Dmowskiego o 14-ej

 

https://marszniepodleglosci.pl/pytania-i-odpowiedzi-w-sprawie-marszu-niepodleglosci/

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @giz 3miasto za to mnie zniszczą,...
  • "Politycy żegnają Pawła Adanowicza. Fot. PAP" Może by przed publikacją przeczytać notkę...
  • O Lulek w sondaże bawi się W Krakowie będzie jeden klub Cracovia. "Biała...

Tematy w dziale