Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
36 obserwujących 65 notek 726256 odsłon
W kapeluszu Panama, 11 listopada 2016 r.

Byłem dzisiaj na Marszu dumnych Polaków

    Byłem dzisiaj na Marszu dumnych Polaków

       Właśnie wróciłem z Marszu Niepodległości i jestem bardzo zadowolony z patriotycznej postawy jego uczestników. Powiem więcej jest to potężna siła dumnych Polaków. Było nas 100 tysięcy ! Było bardzo spokojnie i bez incydentów. Brawo Polacy !

     Co mi nie spodobało. Więc tak, kto pozwolił aby na dachu kamienicy w Alejach rozwiesić baner szkalujący ONR, dozorca sam go rozwiesił ? Była to jawna prowokacja zachęcająca do kryterium ulicznego po zakończeniu marszu lub jeszcze gorzej w czasie jego trwania w myśl zasady, że jedna zapałka może spowodować pożar. I taki był zamysł powieszenia na dachu tego niechlujnego świństwa. Na szczęście chłopakom z ONR udało się wejść na dach kamienicy i zdjąć baner jako dowód rzeczowy, co przez uczestników marszu zostało nagrodzone brawami. Mam nadzieję, że Policji uda się ustalić kto wykonał prowokację ?

    Druga sprawa to petardy rzucane w tłum, gdzie byli rodziny z małymi dziećmi. Ludzie pomyślcie trochę to nie boli ! Mam taką propozycję, aby w następnym marszu za rok wydzielić sektor dla rodzin z małymi dziećmi i byłaby to strefa ciszy jak ostatni wagon w Pendolino. Dlaczego sektor, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że petardy na marszu były od jego początku i pomimo zakazu ich używania o co apeluje organizator marszu i jest to napisane w języku polskim powszechnie rozumianym na stronie organizatora marszu, to do niektórych nigdy to nie dotrze.

    Jeszcze wniosek końcowy: na całej trasie marszu nie było widać żadnego policjanta i nie było żadnych awantur i burd. To jest niesamowite, prawda ?

 

Byłem dzisiaj na Marszu dumnych Polaków

 

 

    Zatem dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszego Marszu Niepodległości za piękną patriotyczną postawę dumnych Polaków i do zobaczenia za rok :-)    

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @suveren Ludzie na scenie nagrywali cały ciąg wydarzeń. Są ponoć nagrania drastyczne...
  • Bardzo rozsądny tekst. Myślałem, że " Tupolewizm  " wymyślił Ziemkiewicz ...
  • Myślę, że generał Polko ma rację. Każdy kto trzymał w ręku nóż wojskowy np. KA-BAR...

Tematy w dziale