Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
36 obserwujących 60 notek 720943 odsłony
W kapeluszu Panama, 14 listopada 2016 r.

Panama komentuje działania Policji, które być może sam sprowokował

    Notka stanowi mój komentarz z dyskusji, która nawiązała się pod moim poprzednim wpisem na blogu Panama:
    i zawiera błędne interpretacje tego co napisałem w notce vide powyższy link.
 
Setka komentarzy WOW ! Z jednej strony to fajne, ale po lekturze ich to nikt z Szanownych nie nawiązał do wątka z mojej notki o banerze skalującym ONR, jakby było społeczne przyzwolenie na takowe działania, trochę niefajnie.
Ale jestem dumny z tego, że Komendant Policji przeczytał moją notkę i jego rzecznik "petardę rzucił w tłum". Mianowicie chodzi o to, że pisałem o imbecylach co w tłum rzucają petardy a nie race a są to dwie różne sprawy. Być może Komendant oglądał mecz Polska - Rumunia, gdzie nasz dzielny " Lewy " Lewandowski oberwał petardą, a dziennikarz powiedział w telewizorni, że " Lewy " dostał racą i padł ogłuszony. Rzecznik powiedział, że na komendę policji będą wzywani uczestnicy marszu co używali rac. Załamałem się zwyczajnie, od kiedy raca może ogłuszyć? Ale poszło w eter kolejna manipulacja medialna, że Narodowcy w marszu używali rac ogłuszających.
Niech Policja nie idzie na łatwiznę, gdyż raca trzymana w ręku do jej całkowitego spalenia nie stanowi zagrożenia. Co innego petarda rzucona w tłum ludzi może spowodować ogłuszenie, a nawet trwałe kalectwo: całkowitę utratę słuchu u osób znajdujacych się w bliskiej odległości od jej miejsca wybuchu.
Wiem o tym, że na podstawie zapisów z kamer można łatwo znaleźć użytkowników rac, co nie są nawet środkiem pirotechnicznym z mocy ustawy tylko środkiem o właściwościach zapalnych. To niech Policja nie idzie na łatwiznę, tylko złapie tych co rzucali w tłum petardy o dużej liczbie db wybuchu. Być może byli to prowokatorzy?
Co do rac to przy zachmurzonym niebie nad Warszawą to był piękny widok i żadne auto od rac nie splunęło. Zatem jak Pan czyta co gryzmolę, to race należy traktować jako materiał łatwopalny, za szkody który wyrządzi jego użytkowanie ponosi jego użytkownik. Zaś jak napisałem petarda jest materiałem pirotechnicznym i zgodnie z ustawą jest zabroniona na manifestantach publicznych
.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Właśnie obejrzałem film policji z Gdańska, gdzie widać sprawcę. Wygląda mi to na...
  • Hallo hallo You Jedna notka o szkockiej pędzonej i zamyka Pan bloga. HM to nieprawda ?
  • @W kapeluszu Panama Można oczywiście uzupełnić o 5 wartość, której brakuje

Tematy w dziale