Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
35 obserwujących 53 notki 717008 odsłon
W kapeluszu Panama, 14 listopada 2016 r.

Spalenie flagi Ukrainy na Marszu Niepodległości było prowokacją

     Polskie MSZ otrzymało notę dyplomatyczną od władz Ukrainy dotyczącą spalenia flagi Ukrainy podczas Marszu Niepodległości 11 listopada. Moim zadaniem doszło do prowokacji.  Dlaczego tak uważam? Na Marszu byli obecni reprezentanci środowisk narodowych ze Słowacji, Węgier, Rumunii i Ukrainy, którzy nieśli flagi własnych krajów i nie widziałem, aby te osoby były zaczepiane przez Polaków uczestniczących w Marszu. Szedłem w marszu w grupie tzw. podwyższonego ryzyka a mianowicie pomiędzy sektorem Młodzieży Wszechpolskiej a ONR i widziałem maszerujących z nami Gości na marszu z flagami Ukrainy, Słowacji i Węgier. Grupa z Rumunii przemieściła wcześniej w kierunku czoła marszu.

    Teraz obejrzyjmy sobie film ze zdarzenia nakręcony prawdopodobnie przez fotoreportera Gazety Wyborczej, który znalazł się o dziwo we właściwym miejscu o właściwej porze :

     Co tam widać? To, że film jest kręcony w dwóch różnych miejscach. Na początku pajac sądząc po ubiorze depcze flagę Ukrainy jak jest jeszcze widno, a po zapadnięciu zmroku kilku pajacy ubranych na czarno tę flagę palą. Oczywiście cały czas im towarzyszył fotoreporter Gazety Wyborczej i pieczołowicie z potem na czole wszystko rejestrował swą kamerą. Dodam jeszcze, że nikomu z Gości z zagranicy idących w marszu flaga nie zginęła i nikt z uczestników marszu nie zabrał im flagi z użyciem siły.

     Czy mam rację pisząc o tym, że to była prowokacja. Jakie mają zdanie Szanowni Czytelnicy mego bloga?

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Wczoraj jakiś Pyr-kibol pisał, że to w Stolicy jest bydło na stadionach. Nawet na SG to...
  • @noo A ja to myślę, że mógłbyś gąbkę do tablicy dla dr. Krzysia na wykładach na AGH...
  • Moim skromnym zdaniem M.Ż . została zmordowana przez ciabatych zboczeńców. Jak na filmach...

Tematy w dziale