Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
35 obserwujących 61 notek 721441 odsłon
W kapeluszu Panama, 28 czerwca 2018 r.

WSTYD ! Polacy zagrali najgorszy mecz na Mundialu!

1150 46 0 A A A

   To nie było zwycięstwo w meczu z Japonią, tylko kompletna kompromitacja ! Japończycy grali jak chcieli w ostatnim kwadransie, a Polskie Orły ani be ani kukuryku. 

Taka gra na Mistrzostwach Świata to czysta kompromitacja naszego kraju, czy trener Nawałka i prezes Boniek złożą niebawem dymisję? Jak był to mecz o honor, to wypadałoby z czystej przyzwoitości tak zrobić. 


   Współczuje Senegalczykom, byli lepsi o niebo od Japonii i 1/8 zrobiliby znakomite widowisko.   
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Pisze Pan: " Z odpowiednią ochroną — niestety — bo za wieloletnich uczestników marszu,...
  • @ Alpejski Od czasu publikacji Pana notki, zostały opublikowane 3 notki o filmie " Kler " ale...
  • @Jobi bo co śmieciu? Dowiesz się niebawem polaczku

Tematy w dziale Sport