Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
36 obserwujących 63 notki 725112 odsłon
W kapeluszu Panama, 28 czerwca 2018 r.

WSTYD ! Polacy zagrali najgorszy mecz na Mundialu!

1150 46 0 A A A

   To nie było zwycięstwo w meczu z Japonią, tylko kompletna kompromitacja ! Japończycy grali jak chcieli w ostatnim kwadransie, a Polskie Orły ani be ani kukuryku. 

Taka gra na Mistrzostwach Świata to czysta kompromitacja naszego kraju, czy trener Nawałka i prezes Boniek złożą niebawem dymisję? Jak był to mecz o honor, to wypadałoby z czystej przyzwoitości tak zrobić. 


   Współczuje Senegalczykom, byli lepsi o niebo od Japonii i 1/8 zrobiliby znakomite widowisko.   
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @park Właśnie kiedy Posłowie wybrani przez Polaków zrozumieją, jakie święta Polacy...
  • @H.R. Cześć Roman ! Jak dało się 12 listopada br. zrobić wolnym od pracy w tydzień, to...
  • Teraz Rysiek jesteś tak zjeba.ny, że Janusz zgolił brodę Czy Rysiu & Izrael...

Tematy w dziale Sport