Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
36 obserwujących 65 notek 726507 odsłon
W kapeluszu Panama, 16 sierpnia 2018 r.

PKP w pięknym stylu i ze sznurkiem na drzwiach

428 2 0 A A A

      Bardzo cieszę się, że PKP maluje lokomotywy Husarz i składy Pendolino na 100-lecie odzyskania niepodległości, która zbliża się wielkimi krokami:

image


    Ale Polska nie byłaby Polską, aby wszystko działało jak Pendolino. Dalej PKP nie stać na zakup złączek samozaciskowych i sznurek jest dalej grany:

imageimage


     Ba, PKP zatrudnia inżynierów wszelkich specjalności i od bezpieczeństwa również. Nikt z nich nie zauważył jak łączone są wagony z lokomotywą i jakie jest zabezpieczenie drzwi w ostatnim wagonie składu pociągu ?

    Czyżby swą wiedzę czerpią z Wikipedii o ruchu pociągów i ich bezpieczeństwie. Ostatnio pewien znany Bloger napisał notkę o betonie nie mając pojęcia o betonie konstrukcyjnym i większość komentujących z nim się zgodziła co pisze.

    Zatem jak napiszę, że sznurek lniany lub polipropylenowy jest używany do zabezpieczania drzwi składu pociągu z lokomotywą i ostatniego wagonu, to Szanowni Czytelnicy mego skromnego bloga przyznają mi rację ?

    Dlaczego nie? Przecież podałem dwa zdjęcia mego autorstwa, że tak jest.


 

Opublikowano: 16.08.2018 19:06. Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 19:15.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @echo24 Ja dziwię że tego Lesnodorskiego nie wywalił z blogu dawno temu. Przecież to...
  • Trzeba było napluć na Airbusa i porównać z lewakami. Jak Dreamliner ma takie problemy z...
  • @Mr Klio Tak jest, nawet Prawica ma wspólne zdanie z Lewicą. Patrz Pan, a może jednak...

Tematy w dziale Gospodarka