Blog
Panama
W kapeluszu Panama
W kapeluszu Panama Inżynier konstrukcji
35 obserwujących 61 notek 721441 odsłon
W kapeluszu Panama, 23 września 2018 r.

Na Salonie24 można o sobie dowiedzieć się wszystkiego

Jobi

@W kapeluszu Panama - bo co śmieciu? Za dużo w naszej Ojczyźnie takich obślizgłych gnid jak ty. I co się bulwersujesz? W Weselu smarzowski pokazał typową polską społeczność.Twoja rodzina się temu wymyka? Dla mnie jesteśtakie samo ścierwo jak Wojnar, jako typowy Polak, wedle smarzowskiego, którego tutaj zachwalasz.
23.09.2018 19:59

Polecam każdemu, bez względu na poglądy polityczne ;-)Opublikowano: 23.09.2018 20:16. Ostatnia aktualizacja: 23.09.2018 20:31.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image _________________________________________________ Kontakt : Nie mam mejla, konta na fejsbooku i Naszej klasie. Mam za to telefon marki NOKIA __________________________________________________ Zdobyte Bany : 1) FREE YOUR MIND 2) ALBATROS ... Z LOTU PTAKA 3) A-TEM 4) Kenam 5) Z KODu 6) Dziennikarzobywatelski 7) szpak80 _______________________________________________________ Pozwy sądowe: 1 _______________________________________________________ Liczba odstrzelonych trolli 0 _____________________________________________________________________________________________ Nie wyrażam zgody na kopiowanie wpisów zawartych na moim blogu. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Pisze Pan: " Z odpowiednią ochroną — niestety — bo za wieloletnich uczestników marszu,...
  • @ Alpejski Od czasu publikacji Pana notki, zostały opublikowane 3 notki o filmie " Kler " ale...
  • @Jobi bo co śmieciu? Dowiesz się niebawem polaczku

Tematy w dziale