37 obserwujących
243 notki
461k odsłon
1421 odsłon

PO nie odbijała Polsko - Izraelskiej Grupy Parlamentarnej nadaremnie.

Wykop Skomentuj30

"Możemy spodziewać się niebawem izraelskich prowokacji i ataków zdominowanego przez komunistów lobby żydowskiego na polski rząd jeszcze przed majowymi wyborami prezydenckimi" pomyślałem sobie 19 lutego, gdy doszła do mnie wiadomość, że PO "odbiła" z rąk PiS-u Polsko - Izraelską Grupę Parlamentarną. Jej nowym przewodniczącym został Michał Szczerba (tak, ten Michał Szczerba, znany z licznych błazenad i prowokacji gorliwy uczeń Palikota). W zasadzie, to został nowym-starym przewodniczącym, bo był także przewodniczącym tegoż gremium przed propagandowym atakiem Izraela na Polskę na przełomie stycznia i lutego 2018 oraz w trakcie całego tego ataku. Dopiero po odwołaniu go z tego stanowiska udało się (w największej tajemnicy, aby opozycja nie mogła go storpedować) doprowadzić do podpisania deklaracji premierów Morawieckiego i Netanjahu, która zakończyła tragiczny wizerunkowo dla naszego państwa kryzys, co doskonale opisał w swoim artykule Jan Mak, a ja w swoim także dorzuciłem kilka spostrzeżeń

Dziś mamy 23 lutego, czyli od pierwszej wzmianki o przejęciu grupy minęły zaledwie cztery dni, a widać pierwszy efekt przejęcia - Izrael odwołał wszystkie wycieczki szkolne do Polski tłumacząc to... prewencją przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Tylko trudno ustalić czy zrobiło to tamtejsze ministerstwo zdrowia, czy też ministerstwo oświaty, bo docierają w tej sprawie sprzeczne doniesienia. Oczywiście koronawirus w Polsce się nie pojawił, ale to jest zupełnie bez znaczenia - Mosze Kantor zna podobne zagrywki jego przyjaciela Władimira Putina dotyczące importu polskiego mięsa i innych produktów spożywczych (oczywiście też pod pretekstem profilaktyki chorób).

Jakoś mi nie tęskno za wycieczkami izraelskiej młodzieży, która najpierw otoczona szpalerem uzbrojonych ochroniarzy na polskiej ziemi uczy się nienawiści do Polaków, aby później już bez ochroniarzy bawić się w berlińskich dyskotekach nieopodal dawnej głównej siedziby Gestapo... Ale obawiam się, że to dopiero początek prowokacji i ataków. 

Bardzo ciekawi mnie co na ten temat powie mój kolega z pracy (wyborca Konfederacji). Otóż przed kilkunastoma dniami z radością zacierał ręce przewidując, że komunistyczni agenci z dawnych WSI z pewnością zorganizują jakieś intrygi przeciw Prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Teraz pewnie będzie rozdarty, bo jako antysemita nie lubi Żydów, ale skoro ich ataki zwiększają szanse Krzysztofa Bosaka na zauważalny wynik, to jak ich nie popierać? W końcu skoro będąc zdeklarowanym przeciwnikiem wszelkiego socjalizmu można polubić komunistycznych agentów z WSI, to czemu będąc antysemitą nie polubić Żydów... skoro jest z nimi po drodze, nawet jeśli (a może właśnie dzięki temu że) szkodzą Polsce... którą rzekomo tak bardzo się kocha?

Wykop Skomentuj30
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka