33 obserwujących
235 notek
438k odsłon
2068 odsłon

Dlaczego zagłosuję na PiS, a nie na PSL, Konfederację, PO lub Lewicę

Wykop Skomentuj46

Chciałbym, aby każdy minister każdego rządu tak dbał o dobro obywateli.

A jak to w swoim spocie przedstawia PSL? 


Goebbels wpadł w kompleksy!

W ten sposób można "udowodnić" że autor Psalmu 5 zarzuca Bogu, że nie jest Bogiem i że nienawidzi wszystkich. Są tam słowa "Bo Ty nie jesteś Bogiem" oraz "Nienawidzisz wszystkich". Są? Są! Wzięte z oryginału! A że autor w rzeczywistości mówi:

"Bo Ty nie jesteś Bogiem, któremu miła nieprawość,

zły nie może przebywać u Ciebie,

nie ostoją się przed Tobą nieprawi.

Nienawidzisz wszystkich, którzy zło czynią."

to "inna inszość". Oczywiście gdyby ktoś postawił tezę równie absurdalną, jak ta dotycząca Psalmu 5, to z pewnością wiele osób sięgnęłoby do Biblii i szybka zorientowało się w oszustwie. Ale ile osób sięgnie do oryginalnego nagrania Ardanowskiego i przekona się jak kłamie i manipuluje PSL? Przecież 99% osób widząc te słowa pomyśli "no przecież to oryginał", facet nie wiedział, że jest nagrywany, więc mówił prawdę... Tak, facet mówił co myśli, choć wiedział, że jest nagrywany - to nie było żadne "tajne" zebranie tylko oficjalna narada. Ale PSL tnąc materiał i nie pokazując całej prawdy spreparowało na podstawie tego materiału 100-procentowe kłamstwo!

Naiwnym byłby ten, kto by pomyślał, że tego typu numery to w PSL-u novum. Lata 2014-2015. PSL w "Zielonym Sztandarze" oraz na ulotkach rozdawanych rolnikom straszy: 

image

imageimage


Wiele rzeczy potrafię znieść i zrozumieć, ale granie na najbardziej egzystencjalnych lękach ludzi to jest dla mnie szczyt obrzydliwości. Któż z rodziców lub dziadków boi się czegokolwiek bardziej od śmierci swoich dzieci i wnucząt? Któż nie zrobiłby wszystkiego, aby uchronić je od ryzyka wojny, a zwłaszcza zabijającej ludność cywilną w tysiącach lub milionach wojny atomowej? Przypomnę, że lata 2014 - 2015 to był czas, kiedy wstrzymaliśmy oddech po aneksji Krymu przez Rosję oraz inwazji "zielonych ludzików" w Donbasie. Minęły cztery lata rządów PiS. Czy ktoś widział granaty w użyciu, rosyjskie bombowce i grzyb atomowy nad polskim niebem? Ja widziałem... jeden raz... błysk bomby atomowej nad Łodzią... w koszmarze sennym... właśnie w tamtych czasach. Nie chcę, żeby takie rzeczy śniły się po nocach mi i moim Dzieciom! Oczywiście przez 4 lata rządów PiS wskutek stałej obecności wojsku USA odsunęło się od nas widmo wojny - zwłaszcza tej nuklearnej. Putin nie będzie na tyle głupi, aby zadrzeć z silniejszym od siebie.  

Dlaczego nie Konfederacja? Bo kłamali jeszcze bardziej.

Ach, zapomniałbym napisać kto wrzucił na YouTube "sensacyjną" taśmę z "tajnej" narady ministra Ardanowskiego. To Krzysztof Tołwiński i Marcin Bustowski z Konfederacji. Oczywiście z odpowiednim wprowadzeniem: 

"Przebieg narady Pana MR i RW Jana Krzysztofa Ardanowskiego z Kierownictwem ARiMR świadczy o wprowadzaniu opinii publicznej w błąd odnośnie sprawności i wydolności systemu i aparatu administracyjnego największej instytucji płatniczej w Europie oraz nadzorującej wykorzystanie środków unijnych przeznaczonych na rolnictwo pod względem ilości beneficjentów.

Mamy do czynienia z klasyczną propagandą rządową, gdzie „Prawda ekranu”, lansowana szczególnie przez media publiczne, różni się od prawdy głoszonej w zaciszu gabinetów, którą KONFEDERACJA ujawnia."

...bo bez tego wprowadzenia publikacja materiału audio byłaby wbrew interesom Konfederacji.

Wypowiedzi liderów Konfederacji w debatach telewizyjnych mogą wydawać się bardzo rozsądne. Z oczywistych względów nie jest tam posyłany Janusz Korwin - Mikke. Z równie oczywistych względów nazwa "Konfederacja" jest już bodaj trzecią w tej jednej kadencji nazwą partii Korwina (wcześniej był "KORWiN", później "Wolność"... noże coś przeoczyłem). Jednak boleśnie rozczaruje się ten, kto w rozsądek Konfederacji uwierzy. 

Na pierwsze memy partii "Wolność" trafiłem na... profilach internetowych członków rodzin kandydatów PO-KO w wyborach samorządowych. To nie pomyłka, oni rzeczywiście kolportowali memy korwinistów. Oczywiście w oryginale, z podpisem "Wolność". Dlaczego? Bo pod własnym szyldem (PO-KO) tak im kłamać nie wypadało. Pisanie pod własnym szyldem bzdur o rzekomo rekordowym zadłużeniu państwa (w momencie, kiedy jest ono rekordowo niskie) byłoby dla Platformy Obywatelskiej katastrofą, a już brutalny hejt na program "Rodzina 500+" oznaczałby jej koniec. Ale skoro korwiniści odwalają za nich "brudną robotę" majstrując coś takiego (o programie "Rodzina 500+"): 

https://www.facebook.com/ObywatelDCofficial/posts/409287319478661 

...lub coś takiego (o wojskowych "Rosomakach", które rzekomo rząd PiS przygotował, aby zablokować Marsz Niepodległości - w rzeczywistości Marsz Niepodległości uratował sam Prezydent Andrzej Duda, a "Rosomaki" brały w nim udział): 

https://www.facebook.com/ObywatelDCofficial/posts/461074187633307 

Wykop Skomentuj46
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka