7 obserwujących
44 notki
58k odsłon
  266   0

STOP epokowemu marnotrawstwu polskiego rządu! Żądamy referendum!

Dlaczego nie jestem zwolennikiem WOŚP, co nie znaczy, że uważam to, co ona robi, za niepotrzebne. Ponieważ to, na co zbiera WOŚP - powinien finansować rząd polski! Polacy zbierają na chore dzieci pieniądze na ulicy, a rząd polski udaje Greka! W porównaniu do sumy pieniędzy jaką rząd wydaje na samo 500+, sumy zbierane przez WOŚP są wręcz śmieszne.

Co roku rząd polski wydaje tylko na 500+ ok. 40 mld zł. WOŚP zbiera między 100 a 200 mln zł. To jest, drodzy Państwo, ponad 200 razy mniej. 200 razy! WOŚP musiałaby grać przez minimum 200 lat, żeby uzbierać tyle pieniędzy ile rząd polski wydaje na 500+ każdego roku. Mało przekonujące? No więc dalej:

image

Jak bardzo pozbawionym wyobraźni i wrażliwości trzeba być, żeby nie zauważyć, że to, co robi ten rząd z publicznymi pieniędzmi jest niczym innym jak epokowym marnotrawstwem! Historia to oceni, a jeszcze szybciej współczesność. Z takim brakiem wyobraźni jaki jest w tym rządzie - nie mieliśmy do czynienia nawet w najczarniejszych okresach komunizmu.

Ten rząd w niewyobrażalny sposób krzywdzi Polaków!

Kiedyś przeliczyłem i pisałem o tym na Salonie24 bez większego odzewu ile rocznie mieszkań w Polsce rząd mógłby zaoferować polskim rodzinom ZA DARMO gdyby przeznaczył CHOĆBY JEDNEGO ROKU pieniądze z 500+ na darmowe mieszkania. Uwaga, proszę Państwa - ponad 100 tyś. polskich rodzin mogłoby dostać za darmo dwu, trzypokojowe mieszkanie od rządu za te pieniądze. Niewyobrażalne, prawda? Rząd mógłby rozdać 80 tyś. bonów mieszkaniowych na sumę 500 tyś. zł dla 80 000 polskich rodzin!

Czy coś w końcu zdejmie Polakom łuski z oczu?


Chciałbym aby to zamieniło się w jakąś akcję. Proszę aby Państwo, którzy dostrzegacie to, co ja i jesteście tym zbulwersowani, o rozprowadzanie specjalnego znaku STOP oraz e-ulotki z wyjaśnieniami i żadaniem przeprowadzenia referendum, wszędzie gdzie się da w internecie i portalach społecznościowych. Można również odsyłać poprzez link do tej notki.

tu można pobrać ulotkę

tu można pobrać specjalny znak STOP

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo