Wszystko o ludziach i świecie.
Szukaj dogłębnie.
5 obserwujących
203 notki
180k odsłon
  322   0

W świetle obecnego protestu w Sejmie

Informacje o źródle tej kompilacji, którą umieszczam tu za zgodą, są na końcu wpisu.
Informacje o źródle tej kompilacji, którą umieszczam tu za zgodą, są na końcu wpisu.

W poniedziałek 7 maja o 11:34 na swoim profilu na Facebooku Konrad opublikował też zrzut z wypowiedzią Dominiki Budzyńskiej, sympatyczki partii Wolność poruszającej się na wózku inwalidzkim, która padła pod jego postem tegoż dnia o 09:33 w grupie Konrad Berkowicz - forum sympatyków na Facebooku.

Dr Aondo-Akaa jako jedyny z nas wymienionych przez Konrada w TAK CZY NIE został poproszony o wypowiedź na temat protestu przez media nie-wolnościowe (ich listę widzicie niżej). Może to wynikać z tego, że - z tego co widzę po jego wypowiedziach - choć ma on poglądy na pomoc ON trochę bardziej na prawo niż rządząca klasa polityczna, to jednak trochę bardziej na lewo niż partia Wolność. Nie żebym była zazdrosna - bo szanuję dr. Aondo-Akaa i życzę mu jak najlepiej, tak tylko zaznaczam.

artykuł opublikowany w piątek 4 maja na stronie internetowej Super Expresu (w środku link do artykułu)

wywiad opublikowany we wtorek 8 maja we Polityce.pl (w środku link do wywiadu)

wydanie ZA, A NAWET PRZECIW wyemitowane w piątek 8 maja o 12:08 w Programie Trzecim Polskiego Radia (w środku na stronie internetowej radia link, w którym jest nagranie - trzeba kliknąć w białą strzałkę na czerwonym kółku po lewej)

wydanie DNIA WPOLSCE.PL wyemitowane w piątek 11 maja w Telewizji wPolsce.pl (w środku link, w którym jest wideo z wywiadem, a niżej link do wersji na jej kanale na YouTube)

• wydanie RepublikI po południu opublikowane 11 maja na kanale Telewizji Republika na YouTube:

W Republice po południu dr. Aondo-Akaa polemizował z p. Hartwich. Wydawała się ona być w stosunku do niego mniej napastliwa niż w stosunku do Konrada - być może dlatego, że dr Aondo-Akaa porusza się na wózku jak jej syn, ale jednak wciąż widzę formę jej wypowiedzi jako napastliwą.

Znaleźli się też inni, którzy muieli mu dopiec. W poniedziałek 14 maja o 21:03 na profilu partii Wolność na Facebooku opublikowano krytyczny wpis pod adresem tych komentarzy i dodano zrzut z nimi. Weszłam na profil p. Hartwich na Facebooku i zobaczyłam, że nie ma już jej wpisu z komentarzami tamtych ludzi pod spodem. Jednak nie przeszło to bez echa. Informacje o tym zostały opublikowane m.in. na stronach Najwyższego Czasu i wSensie.pl (14 maja). Widać, że część ludzi jest miła dla ludzi nie-polskiego pochodzenia tylko kiedy im się to opłaca. Ja nie mam nic do Polaków i nie-Polaków dopóty, dopóki nie odwalają chorych akcji. [ Zobacz też: Feminiści, a sprawa imigrantów - zarys (10.01.2016 18:02 - mój blog na Salon24), Postawy wobec Sylwestrowych zajść w Niemczech i cenzury w mediach (18.01.2016 16:52 - mój blog na Salon24). ] Swoją drogą, czemu p. Hartwich skasowała cały wpis, skoro - jakkolwiek jej wypowiedź w nim uważam za niesmaczną - to sama dr. Aondo-Akaa akurat nie zwymyślała?

Podobnie jak dr Aondo-Akaa o upolitycznieniu tego protestu napisał poruszający się na wózku inwalidzkim p. Adam Pietrasiewicz w swoim wpisie Nie ma lekko. Tylko komu podziękować (9 maja 09:32 - jego blog na Salon24).

W sobotę 5 maja o 09:59 na stronie Najwyższego Czasu ukazał się artykuł p. Radka Piwowarczyka na temat protestu.

W sobotę 12 maja na kanale CEPERolkV4 na YouTube ukazało się nagranie, w którym p. JKM - z tego co widzę - szczegółowiej przedstawił temat pomocy dla ON:

Tutaj opublikowany 19.09.2017 na moim skromnym kanale na YouTube klip na temat stosunku p. JKM do kobiet i ON składający się z fragmentów filmu "Korwin the Movie" wyreżyserowanego przez Tomasza Agenckiego w roku 2015:

Źródło kompilacji zdjęć: Odpowiedź Janusza Korwin-Mikkego na pomówienie Pawła Kukiza (1.06.2015 na oficjalnej stronie partii Wolność).

Zdjęcie Mateusza Pucka z p. JKM jest zrzutem z wideobloga opublikowanego w dniu 21.05.2015 na kanale Nowa Prawica Poznań na YouTube:

Moje zdjęcie z p. JKM zrobiono przed wykładem "Prawo czy lewo" w Warszawie w dniu 12.12.2013.

Zdjęcie Dominiki Budzyńskiej, które opublikowała na swoim profilu na Facebooku, jest z okresu kampanii do wyborów prezydenckich 2015.


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo