lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
4 obserwujących
57 notek
41k odsłon
1439 odsłon

Weekend "coming out'ów"

Wykop Skomentuj24

Marszałek Grodzki, oddał się do dyspozycji Pana Prezydenta. Nie, nie chodzi o dymisję. Chodzi o to, że marszałek chce dyskusji obu stron ekspertów. Nie wiem, w jakim trybie i po co, być może komisje senackie nie spełniają swoich funkcji, być może proces tworzenia prawa wymaga akurat w ten weekend szczególnego nadzoru Pana Prezydenta. 

Coś dziwnego musi wisieć w powietrzu, złośliwi powiedzieliby, że to wszędobylski smog, jednak włodarz Poznania, Jacek Jaśkowiak nie jest złośliwy i sam zadbał o to, aby działać w bezpiecznym środowisku. "Off the record", w obiektywie kamery, przyznał, że trzyma się zaleceń swojej strony ekspertów, ds. terroryzmu. Na zbiórkę WOŚP wychodzi w kamizelce kuloodpornej. Zresztą, w dzisiejszych czasach nawet "off the record" jest "on the record".

"Mamy pewne wady, popełniamy błędy, ale ten dzień i ta otwartość serca to jest wielka rzecz dla Polski i nas wszystkich". Popieram, dlatego przyjmuję, że błędem byłoby zamknięcie stacji benzynowych na niedzielne doby. Po przecinku, koniecznie należy tu przywołać otwartość minister Jadwigi Emilewicz, pospiesznie z duszą na twitterowym ramieniu oznajmiającą - "nie planujemy zamykać stacji". Nie żebym się droczył, bo i prezydent Poznania nie planuje być postrzelonym. 

Gdyby jednak trzymać się tej liczby mnogiej, to z pewnością zamknięcie stacji nie przysłużyłoby się rekordowej, weekendowej ilości doładowań telefonów na kartę pre-paid. Raczej nie liczymy na znakomitą liczbę samochodów elektrycznych na naszych drogach, a już w żadnym razie nie na stacjach benzynowych.

Na całe szczęście, świeżo upieczona noblistka, Olga Tokarczuk zdecydowała się na coś innego, niż dusza na twitterze i kamizelka na piersi. Wystawiając swój noblowski medal na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udowodniła, że otwartość serca nie musi być nierozerwalnie połączona z laurami, a nawet jeśli te mają swoją cenę, to w dzisiejszej podróży nie zaczynają się od stanu, który można by określić jako zachłyśnięcie się przestrzenią.

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka