lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
4 obserwujących
49 notek
39k odsłon
771 odsłon

Trzy życzenia Jarosława Kaczyńskiego

Wykop Skomentuj15

"Nie ważne jak, ważne żeby mówili". Tak mogłaby brzmieć porada specjalisty do spraw wizerunku, dla polityka, który "wypadł z kręgu" zainteresowania opinii publicznej. Jeśli wyborcy o polityku nie mówią, nie czytają newsów na jego temat, to w pewnym sensie stan takiej osoby publicznej bardzo szybko zaczyna przypominać agonię zamkniętego w glinianym naczyniu dżina.

Jednak z tą istotną różnicą, którą można by zamknąć w żelaznej ramie - nikogo nie interesują jego trzy życzenia.

Gdyby pomyśleć, że liczne lapsusy językowe i skandalizujące błędy rzeczowe, padające z ust aktywnych na scenie politycznej, wbrew pozorom i mimo wszystko nie muszą być objawem odważnej ignorancji, bądź innych z łatwością wytykanych negatywnych przymiotów...

To świat nie byłby lepszy.

W polskiej polityce można jeszcze uświadczyć wszechstronnego działacza, który potrafi zarówno wypowiadać życzenia, jak i je spełniać; któremu niemal codzienne poszukiwania atencji bywają obce, a autokompromitujące kwestie, wypowiadane dla sprawy własnej sprawy, nawet u progu kampanii wyborczej potrafi ograniczyć do minimum.

Dziś w tym znów pięknym, ale niełatwym czasie, musimy o tym pamiętać - mówi Jarosław Kaczyński - nam Polakom należy się własne państwo – niepodległe, suwerenne, demokratyczne. Polska suwerenna, wolna, w UE i wspólnocie wolnych narodów, to jest ta przyszłość.

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka