lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
4 obserwujących
56 notek
41k odsłon
907 odsłon

Kręte ścieżki postkomuny

Wykop Skomentuj17

Huczny, jak na razie kapiszon "Superwizjera" z agentem Tomkiem w roli głównej potwierdza, że piątkowa deklaracja Roberta Biedronia jest w jego środowisku traktowana na poważnie. 

"Musimy iść drogą Aleksandra Kwaśniewskiego".

W ramach ataku na Mariusza Kamińskiego, lewica próbuje ugrać kilka punktów do "legendy" ex-Prezydenta, stawiając go w roli ofiary jakiejś politycznej walki bulldogów.

Problem w tym, że CBA zostało powołane już po wygranych przez śp. Lecha Kaczyńskiego (PiS) wyborach, w dodatku wyborach, w których nie tylko nie mógł startować Aleksander Kwaśniewski (limit kadencji), ale nawet finalnie nie wystawiono żadnego kandydata SLD.

Innymi słowy, rzekomy skandal nie miał wpływu na już wtedy wyczerpaną i wytarganą licznymi aferami końca kadencji, karierę polityczną dużego formatu byłego Prezydenta.

Natomiast jeśli chodzi o niespełnioną przyszłość (która nigdy się nie wydarzyła) ówczesnego kandydata, Włodzimierza Cimoszewicza, to warto przypomnieć, że ostatecznie nie doszło do startu, z powodu - jak to zarzucał Tomasz Nałęcz (ówczesny rzecznik kandydata) - prowokacji służb specjalnych współpracujących... z Platformą Obywatelską.**

(BTW kandydat "zakićkał się" w oświadczeniach majątkowych, z których "wyparowały" akcje PKN ORLEN na kwotę pół miliona złotych).


** "Historia polityczna Polski 1989-2015", Antoni Dudek

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka