lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
4 obserwujących
51 notek
40k odsłon
188 odsłon

Żmijowisko

Wykop Skomentuj2

Wstrzymywanie wypłat pracownikom jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. To samo dotyczy wypłat subwencji.
Jak donosi Wprost, partia rządząca nie wywiązuje się ze zobowiązań koalicyjnych.

Wg nauki Kościoła, w tej kategorii grzechów znajduje się również uciskanie wdów, ubogich i sierot, tak jak w przypadku wdowy po śp. ministrze Szyszko, która po śmierci męża, przez specyficzną atmosferę politycznej pomsty, zmuszona została do konfrontacji swego człowieczeństwa z martwymi przykazaniami grupy trzymającej władzę w mediach.

Choć zestaw grzechów "instant hell" składa się z czterech typów, brak przesłanek pod inną kategorię nie zmienia sytuacji człowieka. Wszkaże doskonale wiadomo, że odstępstwo w jednym punkcie jest odstępstwem od całego prawa.

O ile umyślne zabójstwo nie zbrukało rąk rządzących, o tyle wyrażanie zrozumienia dla morderstwa dokonanego przez Stany Zjednoczone na Sulejmanim i nazywanie tego "niezbędną akcją", z pewnością dopełnia hańbiącej miary odstępstwa od ludzkiej natury człowieczego stworzenia.

Pod tym względem, przemiany ustrojowe, przeprowadzane pod szyldem "okrągłego stołu" plasują się w kategoriach moralnych o cały poziom wyżej, niż żmijowe wicie się hardline zwolenników partii rządzącej. 

Nikogo zatem nie powinno dziwić, że w przeciwieństwie do obrad okrągłego stołu, przy rozmowach międzyśrodowiskowych dotyczących kształtu przyszłego ustroju w sądownictwie, nie zaplanowano udziału strony kościelnej. 

Finalnie nawet komuniści nie odważyli się w takich warunkach rozmawiać o ustroju.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka