Jadwiga.Magnuszewska Jadwiga.Magnuszewska
78
BLOG

Grunt to rodzina! Najdziwniejsze zdjęcie

Jadwiga.Magnuszewska Jadwiga.Magnuszewska Osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 0


Radio lokalne było przyczyną zakupu smartfonów przez seniorów. Każdy z nich miał dobry aparat fotograficzny. Pomysł zaskakujących zdjęć wyszedł od dzieci ze szkoły podstawowej, ale został zaadoptowany przez seniorów. Lokalne kółko filmowe umieszczało na stronie miasteczka najciekawsze zdjęcia. Była to obok ogłoszeń najczęściej oglądana sekcja. Najlepsze dopiero miało nadejść.

Pan od techniki w ramach wykorzystania technologii w procesie informacyjnym zadał zadanie wykonania mema, który miał być kolarzem oryginalnego zdjęcia z fantastyczną grafiką oraz zabawnym tekstem. Dzieci wykorzystywały zdjęcia mieszkańców zamieszczone w Internecie.

Oczywiście najlepsze memy były publikowane w sieci. Nikt się nie spodziewał, że ta aktywność wykreuje lokalnych celebrytów, ale tak się stało. Najciekawsi bohaterzy memów byli proszeni o wspólne zdjęcie i autografy. Wpuszczano ich poza kolejką do sklepu. Lokalny fotograf wpadł na pomysł tematycznych sesji. Stylizował mieszkańców na bohaterów znanych obrazów i robił zdjęcia portretowe. Eleonora zaproponowała pomysł kalendarzy charytatywnych. Najciekawsze zdjęcia miano zamieścić w kalendarzu, a dochód ze sprzedaży miał zasilić budżet wycieczkowy lokalnego domu dziecka. Eleonora już od dłuższego czasu chciała zaangażować dzieci z domu dziecka do jakiegoś społecznego projektu. Osamotnione dzieci potrzebowały wzmocnić swoje poczucie wartości. Eleonora postanowiła im w tym pomóc.

To była pieśń przyszłości tymczasem Karol za zgodą mieszkańców wysłał ich ciekawe zdjęcia do agencji modelingu nieoczywistego. Szukano tam nieszablonowych twarzy, różnych rozmiarów, ciekawej mimiki. Karol od dawna współpracował z agencją, teraz miał szansę zrobić coś dla miasteczka. Agencja przygotowywała promocję jesienną złożoną z kolekcji lokalnych projektantów. Najciekawsze projekty miały być wyłonione w akcji SMS-owej, a nagrodą była produkcja masowa przez ogólnopolską firmę dziewiarską. Była to okazja, by Buczyna zaistniała w ogólnopolskich mediach.

Określam siebie jako archeologa struktur i poszukiwacza znaczeń. Wydałam trzy książki: Panstrukturalną Teorię Wszystkiego, Holistyczny Umysł. Studium przypadku oraz Błyski świadomości. Można zamówić je u mnie. Zapraszam na moją stronę: pstheory.org. Wszelkie teksty na moim blogu i w moich książkach są moimi prywatnymi spostrzeżeniami na temat życia, nikogo nie cytuję. Pracuję obecnie nad dwiema książkami. Pierwsza jest dla wszystkich, kompendium mądrości, zawierająca tematy dotyczące najważniejszych zagadnień w życiu, takie które wnoszą największą zmianę na lepsze. Najskuteczniejsza  praca z tą książką to wybór tematu, aktualnie poruszającego umysł czytelnika i czytanie codziennie po kilka akapitów. Zatrzymywanie się nad tymi, które pobudzają umysł. Pozwolenie sobie na własne refleksje wzbudzone przez czytane treści. Książka na lata, książka do kawy, w podróży, do tramwaju. Druga książka jest dla naukowców i wolnych badaczy. Zawiera zbiór narzędzi, które wspierają umysł w dokonywaniu odkryć. To podsumowanie warsztatu mojej prawie 20-letniej pracy.  Zapraszam do kontaktu bezpośredniego: panstructuraltheory@gmail.com

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości