Holistyczne widzenie świata
Uchwyć ukryte dla oczu.
16 obserwujących
3845 notek
201k odsłon

Ostatnie komentarze

@zakręcony  To jest warte rozważenia. Jakaś przyczyna inicjująca miłość musiała być, bo kochalibyśmy każdego, a tak nie jest. Ale dojrzała miłość jednak kocha za nic. Może miłość dojrzewa, ma stadia, wówczas nie byłoby...
@zakręcony  Tak stan ma przyczynę inicjującą, ale ona jest zewnętrzna, kochamy za dobroć, za piękno, za humor, za czułość, za ..., w końcu za miłość.
@zakręcony  Miłość możemy rozumieć jako stan człowieka i jako relację między dwojgiem ludzi. W pierwszym przypadku, człowiek zmienił się dla Miłości, wszedł w nowy stan, w drugim przypadku zmienia go relacja Miłości. Myślę,...
@po miedzy Jeśli zabieram tlen, to istnieję, nie można mnie ominąć ;) W ekosystemach każdy ma swoją niszę, to zmniejsza rywalizację i pozwala ekonomicznie wykorzystać przestrzeń.
@Kwisatz Haderach  Jestem agnostykiem, i twierdzę, że religia jest jedną z dróg do transcendencji JA, którą to potrzebę realizują również niewierzący na innych ścieżkach.
@Kwisatz Haderach  Jest tyle modlitw, a deszcze dalej padają ludzie się ranią, susze niszczą zbiory, na wojnach giną ludzie. Gdyby modlitwa bezpośrednio zmieniała świat, nie byłoby na świecie cierpienia.
@paweł solski Panie Pawle, wstydu doświadcza jednostka, gdy zrobi błąd, złamie normy, więc to nie jest rodzaj represji ze strony stada. Stado może wzbudzać poczucie winy, i wtedy to będzie represja.
@J.a-kobieta Z rozstaniem jest tak, jak z żałobą, trzeba ją przeżyć, przechodząc przez kolejne stadia, aż do pełnego uwolnienia. I ma to sens.