Holistyczne widzenie świata
Uchwyć ukryte dla oczu.
23 obserwujących
4453 notki
221k odsłon

Ostatnie komentarze

@BiczBoży  Czy Pan nie jest przewrażliwiony, komentarz polityczny przy wierszu? Wiersze mają być odskocznią od teraźniejszości.
@Supreme Goral  Pan nie czytał mojej książki więc Pan nie wie, że Byty łączą relacje, i to na relacjach budowane są struktury. Relacje nie wykluczają granic, a nawet wymagają odrębności, bo relacja ma nadawcę i adresata - odrębne...
@Supreme Goral  Panie Supreme granica jest czymś naturalnym istniejącym powszechnie, pańska skóra jest granicą pomiędzy środowiskiem zewnętrznym i wewnętrznym.
@Supreme Goral  A Pan ponownie atakuje. BiczBoży napisał cytuję "Precz z aborcją!". To mu zacytowałam fakty, że aborcja jest wpisana w proces rozrodczy, że naturalne jest pozbywanie się przez organizm chorych płodów.
@BiczBoży  "Autorzy badań zauważyli, że często dochodzi do tzw. spontanicznej aborcji, bez ingerencji człowieka, gdy organizm sam w ten sposób "pozbywa się" płodu. Winne temu są nieprawidłowości genetyczne zarodka. Najczęściej...
@Supreme Goral  Zbyt intymne pytanie, odpowiedź mnie postawi po jednej ze stron barykady, a ja nie ujawniam stanowiska, muszę być bezstronna. Zajęcie strony przyczyni mi przeciwników, a mi szkoda czasu na nie istotną dla mnie walkę. Ale...
@Supreme Goral  Proszę się martwić o siebie, każdy ma własne ograniczenia i własne możliwości, własne słabości. Odważni na tym budują, inni przewidują problemy.
@Supreme Goral  Ja nie czytam innych, moja pamięć działa inaczej, niczego nie przyjmuje, to moje własne spostrzeżenie. Ja nie uczę się obcych a sama obserwuję i wyciągam wnioski. To inny tryb, dla mnie skuteczny.