Blog
TELAWIW OnLine: Prawda leży na wierzchu
Eli Barbur
Eli Barbur Szef serwisu TELAWIW OnLine.
152 obserwujących 1555 notek 2445477 odsłon

Moje ostatnie komentarze

Angole celowo podawali najpierw, że jest tylko 2 rannych; tez podałem to na fejsie skrótowo razem z atakiem nożowniczym w Paryżu na żołnierza. Potem nagle urosło w Londynie do 22...
Pewexy...Ja pamiętam "mety" w Śródmieściu Warszawy, gdzie o każdej porze dnia i nocy wysuwała się łapa zza kotarki, wsuwałeś kasę i łapa wracała z flachą Żytniej np. :).
Wiedzę na temat roli chrześcijaństwa (nie tylko KK) w lansowaniu, tak to nazwijmy :), antysemityzmu na przestrzeni wieków nazywasz "alergią"...
Zapewniam Cię, że antyamerykanizm w tzw. starej Europie zawsze miał się świetnie i czekał tylko na kolejne okazje, jak teraz z "trumpizmem", żeby rozpuszczać mordy. Dokładnie tak samo jest z antysemityzmem zmutowanym teraz w antyizraelizm.
Z katolikami się ostatnio sprzymierzyli via papież Franciszek..., pozostaje buddyzm :).
Nie jestem antropologiem, etnografem, ani nawet zoologiem, więc interesuje mnie wyłącznie współczesna mutacja antysemityzmu, czyli antyizraelizm. Pod tym kątem oceniam polityków, zaś prywatne szajby dymam.
Trump samemu nie daje rady i musi zabiegać o poparcie mainstreamu GOP - dlatego przecież wywalil Bannona. Może jednak coś z czasem ugra...Co do lewactwa w Stanach - chyba jednak demonizujesz.
Gdyby lewactwo sprzymierzało się z dżihadystami przeciw Polsce, jak w przypadku Izraela - to z chęcią bym o tym pogdybał...Na razie jednak mam nadzieję, że raczej się na to nie zanosi nawet w Pańskiej rozgorączkowanej jaźni.
To by się Pan zapewne podzielił swoimi zapatrywaniami na ten globalny problem.


O mnie

STARAM SIĘ GADAĆ DO RZECZY.
Opublikowałem powieści „ GRUPY NA WOLNYM POWIETRZU ” (Świat Literacki, W-wa 1995 i 1999) i „ STREFA EJLAT ” (Sic!, W-wa 2005); tom opowiadań ” TEN ZA NIM ” (Świat Literacki, W-wa 1996); ” WZGÓRZA KRZYKU” (Świat Literacki, W-wa 1998) - zbiór reportaży i wywiadów zamieszczanych w latach 90. w GW i tygodniku Wprost; „WŁAŚNIE IZRAEL” (Sic!, W-wa 2006) - wywiad-rzeka o Izraelczykach.  “ TSUNAMI ZA FRAJER. Izrael - Polska - Media” (wyd. Sic!, W-wa 2008) - zbiór felietonów blogowych, zamieszczanych w portalach: wirtualnemedia.pl i salon24.pl.; פולין דווקא (Właśnie Polska)- reportażowa opowieść o Polsce z rozmowami o kulturze - Jedijot Sfarim, Tel Awiw 2009; WARSZAWSKI BEDUIN (Aspra-Jr, W-wa 2012)- biografia Romana Kesslera. @ ZDZICHU: WITH A LITTLE HELP OF HUMAN SHIELDS. Spiro Agnew: The bastards changed the rules and didn’t tell me. I LOVE THE SMELL OF NAPALM IN THE MORNING (Apokalipsa teraz). "Trzeba, żeby pokój, w którym się siedzi, miał coś z kawiarenki" (Proust). MacArthur: Old soldiers never die; they just fade away. Colombo: Just give me the facts. "Fuck the Cola, Fuck the Pizza, all we need is Slivovica". Viola Wein: Lokomotywa na Dworcu Gdańskim nie miała nic wspólnego z wierszem Juliana Tuwima.
FUCK IT! AND RELAX (John C. Parkin) free counters

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Angole celowo podawali najpierw, że jest tylko 2 rannych; tez podałem to na fejsie skrótowo...
  • Pewexy...Ja pamiętam "mety" w Śródmieściu Warszawy, gdzie o każdej porze dnia i nocy...
  • Wiedzę na temat roli chrześcijaństwa (nie tylko KK) w lansowaniu, tak to nazwijmy :),...