Blog
TELAWIW OnLine: Prawda leży na wierzchu
Eli Barbur
Eli Barbur Szef serwisu TELAWIW OnLine.
159 obserwujących 1549 notek 2430002 odsłony

Moje ostatnie komentarze

Moim zdaniem przeceniasz zasługi tego cepa..., a stosowanie kryteriów "osiągniętego celu" może być najwyżej ćwiczeniem seminaryjnym. Jeśli W REALU jakiś cel jest ch*jowy, to z całą pewnością jego psychofan... nie jest leszy.
Muszę przyznać, że przy całej mojej alergii w odniesieniu do lewactwa (a może własnie dlatego) nie zdawałem sobie sprawy, jak straszliwe spustoszenie spowodowało ono w powszechnej świadomości - dopóki nie nie pojawił się Trump....
Tu po lewicy też same tuzy nie mające szans w walce wyborczej.
Powinien Pan sam na to wpaść, że chodzi o pojęcie geopolityczne, zamiast nawijać o San Marino :).
Odwzajemniam serdecznie! - Jest jeszcze trochę ludzi z tamtego Salonu na szczęście, ale niestety rzadko ich tu widać.
Nie Pani jedna tak ma - na szczęście dla naszej nieszczęsnej cywilizacji.


O mnie

STARAM SIĘ GADAĆ DO RZECZY.
Opublikowałem powieści „ GRUPY NA WOLNYM POWIETRZU ” (Świat Literacki, W-wa 1995 i 1999) i „ STREFA EJLAT ” (Sic!, W-wa 2005); tom opowiadań ” TEN ZA NIM ” (Świat Literacki, W-wa 1996); ” WZGÓRZA KRZYKU” (Świat Literacki, W-wa 1998) - zbiór reportaży i wywiadów zamieszczanych w latach 90. w GW i tygodniku Wprost; „WŁAŚNIE IZRAEL” (Sic!, W-wa 2006) - wywiad-rzeka o Izraelczykach.  “ TSUNAMI ZA FRAJER. Izrael - Polska - Media” (wyd. Sic!, W-wa 2008) - zbiór felietonów blogowych, zamieszczanych w portalach: wirtualnemedia.pl i salon24.pl.; פולין דווקא (Właśnie Polska)- reportażowa opowieść o Polsce z rozmowami o kulturze - Jedijot Sfarim, Tel Awiw 2009; WARSZAWSKI BEDUIN (Aspra-Jr, W-wa 2012)- biografia Romana Kesslera. @ ZDZICHU: WITH A LITTLE HELP OF HUMAN SHIELDS. Spiro Agnew: The bastards changed the rules and didn’t tell me. I LOVE THE SMELL OF NAPALM IN THE MORNING (Apokalipsa teraz). "Trzeba, żeby pokój, w którym się siedzi, miał coś z kawiarenki" (Proust). MacArthur: Old soldiers never die; they just fade away. Colombo: Just give me the facts. "Fuck the Cola, Fuck the Pizza, all we need is Slivovica". Viola Wein: Lokomotywa na Dworcu Gdańskim nie miała nic wspólnego z wierszem Juliana Tuwima.
FUCK IT! AND RELAX (John C. Parkin) free counters

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Moim zdaniem przeceniasz zasługi tego cepa..., a stosowanie kryteriów "osiągniętego celu"...
  • Muszę przyznać, że przy całej mojej alergii w odniesieniu do lewactwa (a może własnie...
  • Tu po lewicy też same tuzy nie mające szans w walce wyborczej.