150 obserwujących
1555 notek
2453k odsłony

Ostatnie komentarze

Angole celowo podawali najpierw, że jest tylko 2 rannych; tez podałem to na fejsie skrótowo razem z atakiem nożowniczym w Paryżu na żołnierza. Potem nagle urosło w Londynie do 22...
Pewexy...Ja pamiętam "mety" w Śródmieściu Warszawy, gdzie o każdej porze dnia i nocy wysuwała się łapa zza kotarki, wsuwałeś kasę i łapa wracała z flachą Żytniej np. :).
Wiedzę na temat roli chrześcijaństwa (nie tylko KK) w lansowaniu, tak to nazwijmy :), antysemityzmu na przestrzeni wieków nazywasz "alergią"...
Zapewniam Cię, że antyamerykanizm w tzw. starej Europie zawsze miał się świetnie i czekał tylko na kolejne okazje, jak teraz z "trumpizmem", żeby rozpuszczać mordy. Dokładnie tak samo jest z antysemityzmem zmutowanym teraz w antyizraelizm.
Z katolikami się ostatnio sprzymierzyli via papież Franciszek..., pozostaje buddyzm :).
Nie jestem antropologiem, etnografem, ani nawet zoologiem, więc interesuje mnie wyłącznie współczesna mutacja antysemityzmu, czyli antyizraelizm. Pod tym kątem oceniam polityków, zaś prywatne szajby dymam.
Trump samemu nie daje rady i musi zabiegać o poparcie mainstreamu GOP - dlatego przecież wywalil Bannona. Może jednak coś z czasem ugra...Co do lewactwa w Stanach - chyba jednak demonizujesz.
Gdyby lewactwo sprzymierzało się z dżihadystami przeciw Polsce, jak w przypadku Izraela - to z chęcią bym o tym pogdybał...Na razie jednak mam nadzieję, że raczej się na to nie zanosi nawet w Pańskiej rozgorączkowanej jaźni.