Pre-Iliryjczyk
Odi profanum vulgus et citera..
1 obserwujący
43 notki
9396 odsłon
  308   0

No to sie Sakiewicz ucieszy :-)) -" dopadla nas awaria "..Komedia w III Aktach

i.k
i.k

Zwrocilem uwage na przejecie Naszych Blogow..platformy blogierskiej Sienkiewicza przez bylych troli z rozwiazanego Neonu 24, Niepoprawnych ,Nowego Ekranu..

Niektorzy z nich sa juz  dyskretnie obecni na Salon 24 czego nie ukrywaja..

Nie ukrywaja swojej Platformy Programowej na NB ..oto ona :-))

.." Kochani Niepoprawni!

Jak dobrze wiecie, jesteśmy zawsze chętni, gotowi i zaangażowani w nasze „dziecko”. Często przekłada się to na zarwane nocki – tak jak teraz, kiedy dopadła nas awaria, ale nie poddajemy się! Wręcz przeciwnie napędza nas to jeszcze większą energią i motywacją! Jednak przede wszystkim stworzyliśmy dla Was miejsce, w którym możecie wyrażać swoje opinie, pisać o tym co odczuwacie, co widzicie, dzielić się doświadczeniami i pięknymi dziełami spod Waszych piór. Miejsce, w którym czujemy się wspólnotą wypełnioną mądrymi, wartościowymi i doświadczonymi ludźmi.

Nasza praca to wolontariat, nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat, wynagrodzeń – często dzieje się to kosztem naszego życia prywatnego, co nie zmienia faktu, że jest to ogromnie satysfakcjonujące dzieło. :-) Na Portalu poznaliśmy wspaniałych ludzi i zobaczcie ile razem tak naprawdę przeżyliśmy, ile wsparcia okazujemy sobie nawzajem i jak w dobie trudnych momentów potrafimy się wspierać – udowodniliście to niejednokrotnie!

Niestety nadszedł i dla nas ciężki czas pandemii, a co za tym idzie - wszystko drożeje, koszty utrzymania portalu są wysokie i teraz, to my zmuszeni jesteśmy prosić Was o pomoc. Portal niepoprawni.pl, gdzie każdy może za darmo korzystać, pisać, tworzyć, być z nami – wymaga coraz to większych nakładów finansowych.

Nie da się prowadzić tak dużego serwisu za darmo, a z pieniędzy z reklam nie jesteśmy w stanie finansować kosztów utrzymania portalu, zakupu i udoskonalania nowego sprzętu. Wszystko to niesie za sobą pieniądze mierzone w setkach złotych.

Co miesiąc ponosimy koszty związane z utrzymaniem serwera, domen, internetu, energii elektrycznej itp.

Oczywiście dotychczas dawaliśmy i jakoś dajemy sobie radę, ale czujemy, że robi się ciężko :-)

Zatem zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe Portalu – każda złotówka, to dla nas duża pomoc. Za okazaną, bardzo serdeczne Bóg zapłać :-) "..

I w taki to sposob Sakiewicz nieswiadomie sponsoruje i cholubi anty-polskie grupy na swojej platformie blogowej NB ..:-))

Panie Sakiewicz ..moze warto przeanalizowac intelektualny poziom prezentowany na panskiej platformie wyrazony w tej opini :.." .."Kiedy sobie zwalisz, albo zabawisz się wibratorem – to jest przyjemność. Kiedy wspaniały akt seksualny oparty na miłości kończy się wspólną ekstazą – to jest szczęście "..:-))

Janusz Kaminski..Takie Laudacje i Eulegie glosiles na temat Slawka Jastrzebskiego : .

." JanuszKamiński 9 września 2021, 23:14 .." @spike Tylko pod nowym dowództwem. jak Janke wróci, uciekam.

.." no i na koniec prawdziwa tragedia na Salonie24- oznakowano agencika - hejtera, usunięto jego paszkwil i wciągnięto na listę anihilatora..." :-)) 

Chorzy psychicznie nieudacznicy z zawiścią i funkcjonalni hejterzy na antypolskich usługach myśleli, że będą mogli hulać po sieci w nieskończoność..." ;-))

a tu twoja nowa zgnita marchewka  adresowana Slawkowi ::-)) Wyjasnij ? 

.." JanuszKamiński 12 września 2021, 17:28

Niestety. Red. Jastrzębowski ciągle pamięta metody z Super Expresu. Czyli prasy bulwarowej.

Tytuły mają wabić czytelnika, a treść może już być taka sobie.

Walczmy o jakość dziennikarstwa."..

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale