Pre-Iliryjczyk
Odi profanum vulgus et citera..
4 obserwujących
53 notki
12k odsłon
  191   2

Pureblood vs Mudblood..Anty kovidowa Partyzantka.Ogolno-Polski Ruch ludzi Czystej Krwi

kmm
kmm

W Komunistyczno-faszystowskim PRL po wprowadzeniu stanu wojennego popularne bylo wpinanie  w ubranie malych opornikow radiowych..

Symbolizowaly wiadomo co..

Policyjna i SB-cka dzicz dostawala piany na ustach jak widziala ten wpiety opornik i dostawala malpiego rozumu..

W dzisiejszych czasach zachodzi podobna potrzeba..

Większość czytelników zdaje sobie sprawę, że nieszczepieni aktywiści troluja  zaszczepionych ludzi w internecie, nazywając tych, którym nie wstrzyknięto eksperymentalnego mRNA, mianem ludzi „Czystej Krwi”. ..-" Pureblood"..To dobra taktyka, ponieważ prowadzi rozmowę do miejsca, którego zwolennicy szczepionek nie sa wstanie przeskoczyc..

Wyobrazcie sobie rozmowe ,ktora zaczynacie od pytania : " jestes czlowiekiem Czystej krwi  czy wyszczepionym  " ze skazona krwia ? ..

Efekt piorunujacy..Experymentowalem z ta narracja i doprowadzala ona tych szczepionych do furi..

Ja odwracalem sie ze slodka mina i stwierdzalem ,ze jako czlowiek " Czystej krwi" nie ma sensu rozmawiac z wyszczepiencem ze skazona krwia..

Mój pierwszy przypadek mojego  wykluczenia mnie jako Purebloods, , doświadczyłem, kiedy dowiedziałem się, że nie będę mógł uczestniczyć w Koncercie Symfonicznym ( poza Polska) 5 -tej  Beethovena, ponieważ nie moge byc w obecnosci z zaszczepionymi Borgami. Jestem pewien, że czeka mnie wiele podobnych doświadczeń w 2022 roku.

Aby w niewielkim stopniu podważyć wizualna  narrację, zmieniłem cyfrowo zdjęcie znaku witającego pasażerów na międzynarodowym lotnisku w Vancouver. Od czasu do czasu inni moga  zrobić to samo, gdy natrafia na podobne oznakowanie i opublikowac je  w sieci jak ja tutaj :-)).

Polecam zrobić to samo z rzeczywistymi fizycznymi znakami w przestrzeni miejskiej i miejscu zamieszkania . Można nosić ze sobą zestaw starannie wypisanych tekturowych tabliczek „Czysta krew” z klejem  i naklejacć je na napis „dla niezaszczepionych  ” w odpowiednich miejscach. Jeśli wystarczająco dużo takich znaków partyzanckich pojawi się w widocznych miejscach, może to doprowadzić do rozwścieczenia „zaszczepionych” Borgow , którzy natkna sie na taki znak czy wiadomość.

Mozecie wiec w tani sposob zostac " Influencers" :-))

Ponieważ nasza Kowidowa dystopia w pełni pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, możliwe jest, że nieszczepieni ludzie  zaczną nosić guziki lub czapki z napisem „Czysta krew”, aby dumnie głosić swój status dysydenta. 

Jedna otrzeźwiająca myśl: my, Czystokrwiści, zawsze będziemy stanowić mniejszość populacji, a może nawet niewielką. Zdecydowana większość obywateli już zrobila wybor , na dobre lub na złe. Naszą jedyną pociechą jest to, że większość tych, którzy pozostają nieszczepieni, jest zdecydowanie orginalnymi ludzmi Czystej Krwi, więc nasza liczba pozostanie mniej więcej taka sama — przynajmniej do czasu, gdy Policja  wyciągnie  nas z łóżka o 3 nad ranem, zabierze  do obozów zdrowia i zmusi nas do zycia w nich i przestrzegania rezimu sanitarnego..AD 2021. 

Podsuwam i sprzdaje ten pomysl ludziom z inicjatywa za darmo..Mozna na tych znaczkach, odziezy ze znakiem " Purebloods"  zrobic fortune..nie mowiac o wlasnej satysfakcjii z bycia " Pureblood" ..mnie sie nie chce ..


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale