2 obserwujących
40 notek
32k odsłony
17522 odsłony

Nieletnia ukraińska laska Marszałka Kuchcińskiego.

Wykop Skomentuj44

12 marca br Radio Zet i Fakt podały informacje o tym, iż znany polityk PiS miał korzystać z usług nastoletniej prostytutki na Podkarpaciu. Nie podano wówczas nazwiska owego znanego polityka PiS, ale w sieci zaczęły krążyć domysły, iż może chodzić o posła Andrzeja Matusiewicza, czemu ten kategorycznie zaprzeczał.

Cztery dni temu, na ręce Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro wpłynęła skarga byłego funkcjonariusza CBA Wojciecha J. na opieszałość CBA w sprawie niedopełnienia obowiązków przez szefa CBA Ernesta Brejdę oraz dyrektora biura kadr Jarosława Wrzoskowicza.

Z zawiadomienia wynika, iż Wojciech J. wszedł w posiadanie nagrania obcowania płciowego Marszałka Kuchcińskiego z nieletnią Ukrainką o imieniu Rusłana w jednym z domów publicznych na Podkarpaciu, natomiast kierownictwo CBA postanowiło sprawę zatuszować.


„…w jednym z trzech podkarpackich domów publicznych (Dubiecko, Krasiczyn, Rzeszów) (…) została zarejestrowana wizyta jednego z najwyższych polityków PiS. Polityk ten miał dopuszczać się czynności seksualnych z nieletnią (prawdopodobnie poniżej 15. roku życia) prostytutką narodowości ukraińskiej o imieniu Rusłana, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 200 § 1 kk. Nagranie to (z domu publicznego) zostało przez OZI przekazane Wojciechowi J. na płycie CD. W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych Wojciech J. uzyskał dodatkowo informację, iż nagrań tego typu jest dużo więcej, a zarejestrowani na nich są przede wszystkim politycy PiS oraz powiązani z nimi biznesmeni z Podkarpacia”


Wojciech J. był przesłuchiwany przez CBA w maju 2018 roku, kiedy to ujawnia, iż jego źródłem wywiadowczym jest biznesmen z Podkarpacia, który dostarczył mu nagrania Marszałka z nieletnią Ukrainką.

Sam poseł Matusiewicz, niesłusznie podejrzewany o czyny pedofilskie, pojawia się w doniesieniu do CBA w zupełnie innym charakterze, jako człowiek mający za zadanie zatuszowanie rzekomej sprawy pedofilskiej Marszałka i odzyskania nagrań.


"W raporcie tym Wojciech J. powiadomił Ernesta Bejdę, iż od miesiąca marca 2018 roku asystent posła Andrzeja Matusiewicza kontaktował się kilkukrotnie z jego przyjacielem Pawłem D. Matusiewicz, według treści raportu, miał zaproponować Wojciechowi J. etat komendanta Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej lub inne stanowisko kierownicze w MSWiA w zamian za przekazanie mu nagrania wideo z politykiem PiS, na którym polityk ten dokonuje obcowania płciowego z nieletnią w agencji towarzyskiej."


Nie wiem na ile jest w tym prawdy....ale Marek Kuchciński coś długo dzisiaj milczy banując twitterowiczów na lewo i prawo a tymczasem internauci nie próżnują:


image


Zakładając, że prokuratura podejdzie do tej sprawy tak rzetelnie jak w przypadku korupcji K-Towers, pani prokurator za niedługo wyda oświadczenie w zaprzyjaźnionych mediach, że owa 15-letnia Ukrainka ma tak naprawdę 95 lat a wygląda na młodą, bo stosuje różnego rodzaju kremy, podobnie jak pani prokurator, która bez wazeliny nie wychodzi z domu.

Wykop Skomentuj44
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale