Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... ale niestety - w dużej mierze - "oczy ich nadal nie widzą, a uszy nie słyszą..."
50 obserwujących
324 notki
412k odsłon
  1092   0

Wirus w Skandynawii – różne metody – TAKI SAM REZULTAT!!!

A doświadczenie Szwecji uczy, że cała ta totalitarna „walka z koronawirusem” - zamykanie całych krajów i rozrywanie wszelkich więzi społecznych i gospodarczych – na jak długo? dławienie swej gospodarki i niszczenie własnych przedsiębiorców, ale przede wszystkim totalne zatomizowanie społeczeństwa – jest w gruncie rzeczy „funta kłaków warte” … bo na ilość zachorowań te drakońskie restrykcje wielkiego wpływu w sumie nie mają... Bo wystarczy zachowanie zdrowego rozsądku, pewnej fundamentalnej ostrożności oraz przestrzeganie kilku podstawowych zasad.

- = > Walczyć z wirusem "po chińsku" czy "po koreańsku"?

A szwedzki „nieodpowiedzialny” wyłom z jednolitego totalitarnego frontu ma dziś podobną siłę rażenia na świecie, co istnienie „reżimowej”  TVP u nas, skutecznie przełamującej monopol medialny „zaprzyjaźnionych redakcji”.

A więc, po co i komu potrzebna jest cała ta koronowirusowa hucpa?

image

Bo wygląda na to, że wszystkie rządy krajów cywilizacji zachodniej – od dawna znajdującej się na banksterskim celowniku – rzuciły się teraz do ostrej rywalizacji o „ich puchar przechodni” – kto mocniej sponiewiera swój własny naród, zużywając krok po kroku wszystkie jego zapasy i zasoby, i najprędzej osiągnie absolutne dno swego skarbca.

I tylko jedna mała Szwecja wciąż uparcie tkwi jak samotna latarnia morska w mroku, dobitnie wszystkim demonstrując, że „inny świat wciąż jest możliwy”.

Najpierw Islandia 10 lat temu pokazała, że można pogonić międzynarodowych banksterów winnych kryzysu finansowego (a nawet i wsadzić ich do pierdla), a teraz Szwecja…

Czyżby światło miało tym razem nadejść z Północy…? Już nie „Ex Oriente…”, ale „Ex Borealis lux”…?

A biorąc pod uwagę profil wieloletniej "charytatywnej" działalności Billa Gatesa (tak, tego Billa, od Microsoftu), to niewątpliwie musi on być czołową postacią obecnego przedsięwzięcia.

„Bill Gates, który przeszedł na emeryturę, wykorzystuje swoje miliardy, by oferować „bezpłatne szczepienia” ludziom w krajach trzeciego świata. Teraz Bill został partnerem innej firmy, która nazywa się Sojusz ID2020, a jej celem jest nadanie każdemu człowiekowi na Ziemi cyfrowego identyfikatora. Jak planują dokonać tego wyczynu? Łącząc obowiązkowe szczepienia z wszczepialnymi mikroczipami."

- = > Pandemia idzie zgodnie z planem

- = > Czip od Billa dla ciebie

image

"Microsoft wspólnie z innymi stworzył Sojusz ID2020 by przy pomocy szczepionki zaaplikować wszystkim podskórną cyfrową legitymację."

Tez i hipotez na temat koronawirusa jest teraz wiele, od rozważań geostrategicznych, aż po magiczne wykreowanie potrzeby „drobnych geszeftów”  rzędu trylionów dolarów łaskawie i "jak leci"  wszystkim nam teraz pożyczanych „na ratowanie gospodarki”  - ale do mnie przemawia ta najprostsza – napędzić ludziom takiego stracha, by teraz sami domagali się – dla „swojego dobra” – dalszych ograniczeń swych swobód i wolności…

Bo przemiany w krajach naszej cywilizacji nieubłaganie w tym właśnie kierunku idą od lat...

A niedługo ludzkość wystraszona na śmierć medialnymi kampaniami będzie wręcz błagała o szczepionkę „na koronawirusa”…

image

"Jaka znowu pandemia? Im chodzi o coś zupełnie innego."

- = > Do czego potrzebna jest ta pandemia.

Ale i tak najpierw to pewnie tym razem będą przymusowo i masowo szczepić "bialego człowieka"... I być może po osiągnięciu tego celu - szczepienia ustaną, bo "już nie będą dłużej potrzebne" ... Ale, biorąc pod uwagę ich wieloletnie i dobrze już udokumentowane próby zaszkodzenia nam i zniszczenia naszego świata - to co w tych szczepionkach tak naprawdę będzie...?

image

Bo chyba zdajecie sobie sprawę z tego - choć ich media nieustannie wmawiają nam coś wręcz przeciwnego - że wszelkie "postępowe"  banksterskie wynalazki, jak:

  • uporczywie lansowana masowa migracja i multikulti,
  • atakowanie własnej kultury, religii, tradycji i tożsamości,
  • LGBT+,
  • gender,
  • feminizm
  • i masowa rozwiązłość (pardon - "zdobycze rewolucji seksualnej") - aplikowane są dziś jedynie społeczeństwom Cywilizacji Zachodniej, a reszta świata to ledwie o nich słyszała?


image

 „Moja biała skóra wzbudza moje obrzydzenie. Mój paszport wzbudza moje obrzydzenie. Bo symbolizują nieznośne przywileje biorące się z wyzysku, cierpienia i eksploatacji innych ludzi. Gdym mogła zedrzeć z siebie swoją skórę, to chętnie bym to uczyniła. A wolność bym znalazła stając się prześladowaną mniejszością.” /-/ Robin Morgan radykalna amerykańska feministka

Przypomina mi się też kampania medialna sprzed kilkunastu lat, gdy lokalna popołudniówka z miasta Malmö nagle zaczęła codziennie publikować wszystkie spływające poprzedniej doby na policję zgłoszenia przestępstw w mieście.

Od kradzieży rowerów, poprzez próby kradzieży sklepowych i działalność kieszonkowców, włamania do mieszkań i samochodów, napady rabunkowe na ludzi i sklepy, przemoc domową, bójki po pijaku itp. Jak rodzynki w cieście pojawiały się od czasu do czasu "grubsze sprawy" – pobicia, rozboje i morderstwa.

Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale