Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... ale niestety - w dużej mierze - "oczy ich nadal nie widzą, a uszy nie słyszą..."
50 obserwujących
324 notki
426k odsłon
  1107   0

Szwedzkie sukcesy solą w oku globalistów i panikarzy

Naciski na rząd szwedzki, by się ugiął i także u siebie wprowadził totalitarny zamordyzm antywirusowy pod postacią totalnej blokady kraju i zamrożenia wszelkiej aktywności społecznej i gospodarczej - nie ustają.

Ostatnio sięgnięto tam i po nam dobrze znaną metodą "na ałtoryteta"  - wysmażono i opublikowano wczoraj w najważniejszym dzienniku kraju list 22 naukowców lamentujących nad "katastrofalną sytuacją w Szwecji" i wzywającą rząd do wprowadzenia "sprawdzonych metod" walki z wirusem.

Co zostało również starannie odnotowane i w naszym kraju, także i w blogosferze - = > List otwarty 22 szwedzkich naukowcow

Bo mackiglobalnej nadzwyczajnej kasty sięgają przecież do wszystkich krajów i wszędzie jednakowo się ludzi młotkuje.

Bo gwoli sprawiedliwości - i zgodnie ze standartami rzetelnego dziennikarstwa (ale obawiam się, że praktycznie wszędzie mamy do czynienia z jednostronną antywirusową propagandą) - to wypadałoby też przytoczyć wczorajszą odpowiedź krytykowanego fachowca, odpowiedzialnego za aktualną szwedzką strategię zwalczania koronawirusa.

Otóż stwierdził on (Anders Tegnell), jako główny epidemiolog kraju, że szwedzka droga:

  • - żadnych masowych zakazów i blokad społecznych,
  • - żadnego zamykania zakładów pracy,
  • - w pełni otwarte granice,
  • - otwarte przedszkola, place zabaw, sklepy, restauracje, galerie handlowe i szkoły podstawowe,
  • - ciągle ponawiane apele, by ludzie dbali o higienę osobistą,
  • - by pracowali z domu - jeśli to tylko możliwe,
  • - by utrzymywali dystans społeczny,
  • - oraz pomagali seniorom powyżej "70."  w utrzymywaniu zalecanej im dobrowolnej izolacji,

- się sprawdziła i będzie utrzymana.

Zwłaszcza, że kraj przedwczoraj odnotował najniższy dobowy przyrost zgonów od wielu tygodni - zmarło 21 osób, a od szczytu w dniu 05.04 - gdy było 76 zgonów, liczba ta systematycznie maleje.

Także krzywa przyrostów osób potrzebujących intensywnej opieki medycznej już dawno przestała rosnąć - przedwczoraj przybyło 31 takich osób, a szczyt nastąpił 02.04 - wtedy było 47 takich nowych pacjentów - a ponadto 80% pacjentów na ojomach zdrowieje i wraca do domu.

Podobnie jest z dobowymi przyrostami nowych zarażonych - przedwczoraj to było 421 osób, a w szczycie 07.04 - przybyło 739 nowych chorych.

Zródło: - = > Szwedzkie dane o wirusie (niestety po szwedzku)

Dane te całkowicie zadają kłam dramatycznym i alarmistycznym twierdzeniom owych "22 naukowców"...

Bo tak jest zawsze - gdy tylko dochodzi do zalecanych "z góry" prób dyscyplinowania krnąbrnych tubylców - to od razu mamy do czynienia z jedną wielką manipulacją, będącą mieszanką półprawd, przekłamań, przemilczeń oraz ordynarnych, hucpiarskich kłamstw i nacisków. Widocznie oni inaczej nie potrafią...

Natomiast ta epidemia pozwala nam wszystkim coraz bardziej wrócić do korzeni - do tradycji oraz do spraw najbardziej istotnych i fundamentalnych - ... "odsiać ziarna od plew".

Mam nadzieję, że jedną z nich będzie nasze dobrowolne ograniczenie roli rotszyldowskich mediów w naszych głowach i wymuszony w ten sposób ich stopniowy powrót do dawno w nich niewidzianej prawdy obiektywnej. Bo dziś nie jesteśmy tam informowani, a tylko urabiani...

image

P.S. Musimy teraz trzymać kciuki za Szwecję, bo to jedyna dziś w świecie zachodnim oaza wolności i zdrowego rozsądku, wciąż opierająca się naciskomglobalnej nadzwyczajnej kasty (aż sam się zdziwiłem pisząc te słowa, ale na to w tej chwili wygląda).

Bo i totalna blokada, i przyszłe masowe szczepienia (z podskórnym mikroczipem NWO od Billa Gates'a, a jakże) - na dobre i na zawsze mogą pozbawić nas przyszłości i wolności. - = > Czip od Billa dla Ciebie

Bo coraz wyraźniej widać, że "walka" z tym wirusem to głównie ma ułatwić pozbawienie nas – i to wszędzie, w obrębie całej naszej cywilizacji - wszystkich tak ciężko wywalczonych praw i wolności obywatelskich.

Bo narzucane nam teraz rygory i restrykcje -"dziwnym trafem", jak zawsze ;-) - to aplikowane są tylko nam, z którymi "międzynarodowi banksterzy" - za pomocą sponsorowych przez siebie"postępowych ideologii"  oraz wcześniej omotanych naszych własnych"elit" - już od prawie 250 lat toczą perfidną, tajną wojnę kulturowo-cywilizacyjną.

Nie tędy droga - bo ten powszechny "lockdown" - i to nie wiadomo na jak długo! - to kopia chińskiego zamordyzmu - podczas gdy jeszcze w na początku marca nadal dostępna była alternatywna droga demokratycznych państw azjatyckich - Korei Pd, Tajwanu i Singapuru.

Zapraszam - - = > Walczyć z wirusem "po chińsku" czy "po koreańsku"?

I wygląda na to, że zachodni przywódcy masowo oblali ten egzamin....

Dla kogo oni wszyscy tak naprawdę pracują?

P.S. 2 A gdy ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości o co w tym całym zamieszaniu teraz chodzi...
Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale