Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... lecz "oczy ich nadal są ślepe".
48 obserwujących
324 notki
401k odsłon
7761 odsłon

Owsiak i Palikot – to tylko dwaj spośród agentów NWO na Polskę

Wykop Skomentuj29

 

 

  • ·        „...- eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach." Owsiak, rok 2013
  • „Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne ani Polsce, ani Włochom, Francuzom i innym państwom Europy. Więcej zyskamy, jeśli pozbędziemy się tych fałszywych symboli - Polska będzie miała prawdziwą niepodległość, kiedy będzie w jednym państwie europejskim.” Palikot, rok 2012

Obaj dżentelmeni oddali nam nieocenioną przysługę, nieostrożnie ujawniając rąbka tajemnicy. Bo pewne sprawy się po prostu i po cichu realizuje, nie chlapiąc niepotrzebnie  dziobem - to właśnie dlatego Palikota wtedy od razu skarcił Kwaśniewski. Ciekawe, kto teraz będzie dyscyplinował Owsiaka? A może on wcale nie wybiegł przed szereg, tylko wykonywał polecenie służbowe?

Od wieku XVIII dobrze zakamuflowana, dobrze zorganizowana i dobrze ustosunkowana mniejszość próbuje narzucić swą wizję świata większości, cierpliwie, przemyślnie i bezlitośnie prowadząc ludzkość ku swej wizji "raju na ziemi" nazywanego Nowym Porządkiem Świata (ang. New World Order - NWO)

Ten „nowy ład” ma doprowadzić do pełnej kontroli nad ludnością świata i zostać obecnie osiągnięty dzięki globalizmowi, prowadzącemu drogą wstrząsów i kryzysów do ujednolicenia ekonomii i systemu finansów, stworzenia jednej światowej waluty i religii oraz jednego rządu światowego, nadzorującego świat podzielony na 10 stref.

Oryginalny XVIII-plan zakładał:
* Zniszczenie Monarchii i wszelkich form rządów autorytarnych.
* Zniesienie idei własności, zarówno w sferze prywatnej, jak i publicznej, zastępując je własnością „ludzkości”.
* Zniszczenie patriotyzmu, tradycji i ducha narodowego.
* Zniszczenie życia rodzinnego, instytucji małżeństwa, wprowadzenie zbiorowego wychowania dzieci i promocji zboczeń.
* Zniszczenie wszelkich form tradycyjnej religijności oraz budowę pan-religii (na bazie wymieszanie wszelkich form religijnych).

Ciekawe, że Oni właściwie nigdy nie ukrywali swych celów ani swego istnienia – bo nasze miasta są wprost usiane ich symboliką, ale my w większości nie umiemy odcyfrować tego symbolicznego języka i dlatego jesteśmy ślepi na ich obecność oraz głusi na ich zamierzenia.

Oni mimo to uważają, że ich celom zagraża obecnie „zbyt duża” liczba ludzi na naszej planecie. Dlatego populacja świata ma zostać zredukowana do 500 mln. http://www.paganrod.com/2009/05/kamiennym-kregom-towarzyszy-nuta.html

Posłużyć temu "zbożnemu" celowi ma propagowanie aborcji; eutanazji (wreszcie Owsiak mógł się wykazać!); rozpowszechnienie upraw GMO prowadzących do bezpłodności w czwartym pokoleniu (Polska importuje dziś genetycznie modyfikowane pasze, ale swoją wolną od GMO kukurydzę eksportuje - m. in. do Szwecji); czy wywołanie światowej pandemii poprzez wirus świńskiej grypy. Poważnie rozważaną alternatywą jest globalna wojna nuklearna.

Wojna z religią - to jedynie zwalczanie chrześćjaństwa, a konkretnie katolicyzmu nad Wisłą, bo bojownicy „o świeckość państwa” na odcinku polskim, czyli Ruch Palikota, to judaizm już jak najbardziej w Polsce promują): http://kokos.salon24.pl/476693,swiecznik-czy-menora No, chyba, że judaizm, jako kwestia "normalna i oczywista", nie jest przez nich  zaliczany do sfery religii :-)

Wszelkie formy integracji europejskiej drogą osłabianie suwerenności państw narodowych na rzecz jednego ośrodka centralnego są krokami przybliżającymi NWO w Europie.

Ale ułatwienia w handlu drogą znoszenia barier biurokratycznych, budowanie wspólnej infrastruktury czy ułatwienia migracyjne - nie służą bezpośrednio NWO.

Uwaga Owsiaka wcale więc nie była taka „niewinna”, bo zawsze ważny jest szerszy kontekst. A rola Owsiaka w III RP, zanim ta rozmydli się w „jednym państwie europejskim” Palikota, polega na: a) demoralizowaniu młodego pokolenia  pod hasłem „Róbta, co chceta."; b) mobilizowaniu młodzieży wokół chwytnych haseł i sterowaniu nią drogą oswajania z systemem „zachęt i nakazów” płynących z telewizorów.

Podobną funkcję spełnia w dużo większej skali coroczne przechodzenie kontynentu europejskiego na czas „letni” i „zimowy”. Efekty gospodarcze takiej akcji są znikome, ale od ponad trzydziestu lat „mamy we krwi”, że „tak trzeba”. I dwa razy do roku karnie przestawiamy zegarki.

(Jesienią 2012 premier Miedwiediew w Rosji coś tam pomrukiwał, że tym razem jego kraj wyłamie się z tej procedury, ale szybko przywołano go „do pionu”. Tam, gdzie wpływy NWO są słabsze - np. w Chinach, Korei Płd czy Japonii – nikt się nie bawi w takie bezsensowne posunięcia – rozróżnienia między czasem „letnim” i „zimowym” tam po prostu nie ma!!!)

Regularnie propagowane na świecie czasowe wygaszanie świateł w naszych mieszkaniach „dla ratowania Matki Ziemi”, czy jakoś tak, są częścią tej samej tresury.

A my niestety już od 300 lat znajdujemy się na celowniku NWO - częściowo z uwagi na nasze położenie geopolityczne, a częściowo z uwagi na potęgę katolicyzmu w naszej kulturze.

Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale