Głos rozsądku w Twoim domu
O łaskę detoxu dla wciąż błądzących, prosimy Cię, Panie... bo w życiu, jak i w polityce, nie ma przypadków - są tylko znaki ... lecz "oczy ich nadal są ślepe".
47 obserwujących
324 notki
402k odsłony
9635 odsłon

NWO odkrywa karty - zaczynamy czipowanie!!!

Wykop Skomentuj67

Zmroził mnie artykuł Do czego moze doprowadzic wszczepianie sobie chipów pod skóre? traktujący o elektronicznych modyfikacjach ciała służących, oczywiscie, "poprawie komfortu naszego codziennego życia".

Rosyjski potentat na rynku zabezpieczeń komputerowych Kaspersky Lab właśnie rozpoczął współpracę ze szwedzką społecznością biohakerów BioNyfiken w szczytnym dziele  bezpośredniego podłączania ludzkich ciał do internetu.

No coz, faktycznie mamy zapierający dech w piersiach rozwój informatyki – ale po co to robic?

BioNyfiken popularyzuje zjawisko umieszczania elektronicznych czipów w ludzkim ciele.

NWO odkrywa karty - zaczynamy czipowanie!!!

Technologia ta jest już rzeczywistością - mówi Hannes Sjöblad, jeden z założycieli organizacji. Jesteśmy świadkami szybko rosnącej społeczności ludzi eksperymentujących z implantami pozwalającymi szybko i łatwo wykonać cały szereg codziennych zadań, takich jak otwieranie wejścia do dobrze zabezpieczonego budynku, odblokowanie urządzeń osobistych bez kodu PIN czy uzyskiwanie dostępu do różnego rodzaju baz danych.

Wprowadzenie tej technologii uważam za kolejny przełom w historii interakcji człowieka z  komputerem, który śmiało można porównać do wprowadzenia pierwszego komputera z systemem Windows lub pierwszego ekranu dotykowego.

A wszystko to oczywiście dla „większej wygody w życiu codziennym". Implanty te mają nam pozwalać w mgnieniu oka kontrolować zamki w drzwiach, dokonywać zakupów oraz zyskiwać dostęp do systemów komputerowych. A w Szwecji już zbudowano cały szereg nowocześnie urządzonych budynków, w których regularnie testuje się takie elektroniczne implanty. http://tech.wp.pl/kat,1009783,title,Do-czego-moze-doprowadzic-wszczepianie-sobie-chipow-pod-skore,wid,17295423,wiadomosc.html? ticaid=114c7a&_ticrsn=5

Komu czipa, komu?                                                                                                       

A więc CZŁOWIEK poprzez wszczepiony miniaturowy nadajniko-odbiornik ma być 24/7 podłączony do sieci komputerowych -  dla „większej wygody w życiu codziennym”, oczywiście - i drogą radiową ma się kontaktować z rozmaitymi urządzeniami elektroniczymi.

No to ładnie - zapowiada się nam świetlana przyszłość... nie ma co.

Bo to co daje sie „pod-łączyć”, to można też „od-łączyć”. A wszystko co się „w-łącza” – to można też „wy-łączać”.

A taki zaczipowany to może w każdej chwili otrzymać radiowy sygnał o treści, która nigdy by mu nie przyszła do głowy - bowiem w momencie zaczipowania nieświadomie przekazał całkowitą kontrolą nad swoim życiem i ciałem odległym kontrolerom, których istnienia nawet wtedy nie podejrzewał.

Ale według wspomnianych szwedzkich "entuzjastów" takie paradowanie z  „inteligentnym” podskórnym implantem niczym nie różni się od noszenia kolczyka czy posiadania tatuażu.

Może więc tak nachalnie ostatnio lansowana moda na tatuaże wcale nie jest tak "niewinna", na jaką wygląda ani tak naprawdę wcale nie służy „upiększaniu” naszych ciał?

Bo przecież - gdzieś tak mimochodem - obiła się prawie każdemu z nas o uszy taka śmieszna „teoria spiskowa” o planach „światowej elity” oczipowania nas wszystkich?

No, i prawie każdy z nas coś tam kiedys słyszał o jakimś NWO (New World Order)?

Ale czym tak naprawdę ma być ten cały NWO - czyli Nowy Porządek Świata? I co z tym wspólnego mogą mieć jakieś szwedzko-ruskie implanty?

Wydawaloby sie, ze niewiele, ale trudno nie połączyć coraz więcej wyskakujących tu i ówdzie kropek w jeden wzór, bo właśnie przed czymś takim przestrzega Apokalipsa Św. Jana, gdzie znajduje się wzmianka o tajemniczej „Bestii”, która nakaże wszystkim ludziom nosić na ręce i czole tajemnicze znamiona:

16:  I  sprawia (Bestia), że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło

17:  i że nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znamienia  – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

18:  Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

http://eszkola.pl/jezyk-polski/apokalipsa-sw-jana-235.html

I nie jest dziełem przypadku, że każdy produkt musi dziś być oznaczony stosownym kodem kreskowym, bez którego „nikt nie może kupić ani sprzedać”.

A wszystkie kody, najzupełniej przypadkowo, oczywiście, zawierają „stosowną” liczbę, bo „pasującym graficznie symbolom”, akurat przypisano nie którąkolwiek z wielu dostępnych liczb, ale właśnie szóstkę”:

NWO odkrywa karty - zaczynamy czipowanie!!!

Do czipowania  zwierzęt daliśmy się namówić bez problemu - ale mało komu by dziś przyszło na myśl, że i nam gotowany jest dokładnie taki sam los...

Oto usystematyzowana wiedza o celach NWO:                 

http://wolna-polska.pl/nwo/cele-iluminatow-i-komitetu-300

Tu mamy wersję przystępną:                                                                                          http://wiadomosci.onet.pl/prasa/nowy-porzadek-swiata-horror-ktory-czeka-ludzkosc/vsz2

A zwolennikom cywilizacji obrazkowej polecam słynny wywiad z hollywódzkim producentem Aaronem Russo, nagrany krótko przed jego śmiercią w 2007 roku:

Wykop Skomentuj67
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale