Łaskę detoxu daj im, Panie.
Wedle utajnionej biblijnej Księgi Henocha, skrzydlaci bene ha Elohim (synowie Boga) przekazali ludziom wiedzę o kuciu mieczów i noży, o zaklęciach i ogrodnictwie, o odczynaniu uroków, o znakach na ziemi i słońcu, o cyklach księżycowych oraz o astrologii.
36 obserwujących
283 notki
367k odsłon
1650 odsłon

Ekologizm drogą do socjalizmu i ludobójstwa

Wykop Skomentuj89

Zainspirował mnie dzisiejszy koment kol. 1ODŁAMEK o 15:17 pod notką http://srodowiskowiec.salon24.pl/646830,jak-to-z-ta-dziura-ozonowa-jest

"@Autor - dziura ozonowa czyli wstęp do globcia :)

Nie wiadomo (chyba?) kto pierwszy wpadł na pomysł z postraszeniem społeczeństw dziurą ozonową, ale ktokolwiek to był - był geniuszem. Jego pomysł został skwapliwie powtórzony na przykładzie globalnego ocieplenia. W obu przypadkach mamy do czynienia z przenikaniem się określonych ideologii i nauki, przy czym wiodącą rolę odgrywają ideologie. Nauka służy teoretycznymi opisami potwierdzającymi ideologiczne, polityczne i biznesowe zapotrzebowanie. "

:::::::::::::::::::::::::::::::

Szukałem grafiki z tym "rzymskim" cytatem po polsku, ale nie znalazłem. Musimy się więc zadowolić wersją angielską.

Oto stanowisko Klubu Rzymskiego z roku 1991 - instytutu "naukowego" dostarczającego ideologicznej amunicji macherom od Nowego Porządku Swiata (NWO): 

Ekologizm drogą do socjalizmu i ludobójstwa

"Wrogiem ludzkości jest człowiek. Szukając wspólnego wroga dla wzmocnienia naszych szeregów uznaliśmy, że najbardziej pasują tu kwestie zanieczyszczenia środowiska, globalnego ocieplenia, braku wody pitnej, głodu itp. A ponieważ zagrożenia te łatwo przypisać poczynaniom człowieka, to będzie się można z nimi uporać jedynie poprzez gruntowną zmianę postaw i zachowań ludzkich. Bo prawdziwym wrogiem jest przecież sama ludzkość."

Trochę później, bo w r. 1993 Klub Rzymski opublikował takie to stwierdzenie: "... głęboko podzielone narody świata potrzebują dziś wspólnego wroga - ideii, wokół której mogą się zjednoczyć,"niezależnie od tego, czy jest ona prawdziwa, czy też nie".

A ponieważ na świecie zaczyna już brakować tradycyjnych wrogów "to musimy sobie teraz znaleźć nowych".

A żeby już tak do końca rozwiać ew. wątpliwości o co tak naprawdę chodzi w tym całym NWO i czemu ma służyć kwestia "walki z globalnym ociepleniem" oraz wprowadzanie "proekologicznej, zrównoważonej gospodarki":

Ekologizm drogą do socjalizmu i ludobójstwa

"Reakcja na zmiany klimatyczne ma przede wszystkim doprowadzić do redystrybucji majątków oraz wszelkich zasobów". Emma Brindal

Bo to po prostu jest kolejne podejście do takiego namieszania ludziom w głowach, aby "z pieśnią na ustach" pozwolili założyć sobie nowe kajdany. Bo cele globalistów są przecież od stulecie niezmienne - zmieniają się jedynie ich metody.

Kiedyś lansowano lokalny liberalizm i skrajny protekcjonizm (w fazie pierwotnego, drapieżnego kapitalizmu), który gładko zastąpiono w fazie globalnej liberalizmem międzynarodowym, a po drodze to "raj na ziemi" przybliżały nam obydwa skrzydła socjalizmu – narodowy (czyli nazizm) i internacjonalny (czyli komunizm), żeby w czasach dzisiejszych przekazać pałeczkę europeizmowi, marksizmowi kulturowemu i ekologizmowi.

Ale ośrodek koordynujący to zawsze był jeden. Nazwijmy go Nowym Porządkiem Swiata (NWO), miedzynarodową finansjerą, czy po prostu "Rotszyldami" - a nigdy nie będziemy daleko od prawdy...

Po prostu ludzkość jest prowadzona od konfliktu i kryzysu, do kryzysu i konfliktu - wg starej doktryny"Teza - Antyteza - Synteza", czyli "Ordo ab chao" - "Ład wyłania się z chaosu".

Ekologizm drogą do socjalizmu i ludobójstwa

Bo wystarczy sobie uświadomić. że jedne i te same kręgi (w USA głównie Fundacja Rockefellera) sfinansowały praktycznie wszystkie "badania naukowenad:

  • "zaletami" cichej depopulacji w formie aborcji
  • rozbijaniem rodziny drogą podważania autorytetu rodziców, a zwłaszcza osłabiania/ eliminowania roli ojca w procesie wychowania
  • rozbijaniem ładu społecznego przez podważanie dotychczasowej normalności oraz świadome stawianie systemu wartości "na głowie", aby wszystko, co dotąd było "bad", mogło stać się "cool" & "good"
  • metodami promowania powszechnej rozwiązłości oraz skutecznego lansowania dewiacji
  • "nową moralnością", "zaletami" relatywizmu i "prawem" młodych ludzi do "samorealizacji" - elegancko popularyzowanych pod hasłem "Róbta, co chceta"
  • "wyzwoleniem kobiet" i feminizmem
  • "opresyjnością" chrześcijaństwa, a w szczególności katolicyzmu
  • "normalnością" homoseksualizmu oraz promowaniem rodzin multi-kulti (lansowany wariant - "kolorowy" mężczyzna z "białą" kobietą - nigdy odwrotnie)
  • "dobroczynnymi skutkami" masowej migracji z b. egzotycznych krajów do bastionów chrześcijaństwa (nie dziwi Was, że w "światowych mediach" nikt dziś nie potępia  szejków naftowych za szlaban dla muzułmańskich uchodźców?)
  • wreszcie - rolą "globalnego ocieplenia" w procesie zniewolenia ludzkości

Bo wystarczy tylko popatrzeć, jakie to "wartości" są codziennie lansowane na świecie w mediach będących własnością globalistów.

Bo dziś to nas wszystkich - od Papuasów do Eskimosów - poddaje się takiej samej "obróbce medialnej" i takie same treści wszędzie promowane są tak samo...

Oto kolejne "puszczenie farby":

„Trzeba sobie jasno powiedzieć, że efektem polityki klimatycznej będzie redystrybucja światowego bogactwa.” / Ottmar Edenhofer, członek onz-wskiego IPCC http://www.conservativedailynews.com/2015/02/global-warming-objective-is-socialism/

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj89
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale